Skocz do zawartości

Wyjazd na au pair - kilka pytan...


Rekomendowane odpowiedzi

na poczatek siema wszystkim hmmm mam problem bo mam chłopaka amerykanina i postanowilismy ze zapisze sie do programu au pair zebysmy mogli wreszcie byc razem bo w sumie najłatwiej dostac wize no ale zalezalo nam zebym byla tam szybko i zgodzilam sie na rodzine z chicago a on pracuje i mieszka w NY czy jest taka mozliwosc ze ja po np miesiacu z ta rodzina mam szanse na jej zmiane np na rodzine z NY??? i co trzeba zrobic zeby to weszlo w zycie????? poza tym czy jest taka opcja ze po 12 miesiacach z ta rodzina ja znajde sobie legalna prace mam na mysli sponsorowanie i zapisze sie do collage czy bede mogla zostac tam legalnie?????co o tym myslicie i doradzcie mi co ja mam zrobic bo nie mam zielonego pojecia....to mnie tylko przeraza... :?: :?: :?:

:arrow: z gory dziekowa i pozroooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmmm mozesz zmienic rodzine ale musisz podac konkreny powod dlaczego ja chcesz zmienic jakis konflikt nie wiem albo ze nie placa ci kieszonkowego albo ze pracujesz w nadgodzinach ogolnie to biuro w Stanach powinno ci pomoc w zmianie rodziny, ale musisz znalezc konkretny powod zeby umozliwono ci zmiane rodizny aha i nie masz takiej mozliwosci zebys od razu znalezli ci rodzien w NY do czasu gdy czekasz na ta rodzine musisz pozostac u tej rodziny co cie najpierw zaprosila i czekac........ A co do drugiego pytania mozesz po zakonczeniu pogramu zmienic wize i studiowac normalnie mozesz tez pracowac w collageu np na stolowce albo bierz slub z tym swoim kolesiem i nie bedziesz miala problemu z wizami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...