Skocz do zawartości

Nocleg w New York'u...


skypac

Rekomendowane odpowiedzi

albo kase przelać na konto do polski, tak ja zrobilem bo jak mialbym mieszkać w hostelu z paroma tysiącami $ pod poduszką chyba bym nie zasnoł aha inna sprawa na głównej stacji amtracka za 4,5$/dzien mozna oddać bagarz do przechowalni w najgorszym razie w takim bagarzu bym zostawił kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja i tak wole hostele:]

a co kradziezy- to jak trafisz w tym hostelu na Polaka,to mozesz byc pewien ze Cie oskubie. ja jakos nigdy nie trafilam i nic nigdy mi nie zginelo, a do depozytów tez nic nie oddawałam. poza tym..kto to z gotówką jezdzi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkałam tutaj : http://www.hostels.com/en/availability.php...oh39pf3r6g3f37n

Zdecydowałam się, bo było tanio i byłam przekonana, że to na Manhattanie. Okazało się na Queensie, ale nie narzekam, tylko trzeba zwrócić uwagę na to, że metro w nocy i w weekendy kursuje inaczej.

Jeśli ktoś oszczędza kase to polecam, jesli nie to zdecydowanie wybierzcie Manhattan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkałam tutaj : http://www.hostels.com/en/availability.php...oh39pf3r6g3f37n

Zdecydowałam się, bo było tanio i byłam przekonana, że to na Manhattanie. Okazało się na Queensie, ale nie narzekam, tylko trzeba zwrócić uwagę na to, że metro w nocy i w weekendy kursuje inaczej.

Jeśli ktoś oszczędza kase to polecam, jesli nie to zdecydowanie wybierzcie Manhattan!

Z kilku hosteli w jakich ja bylem najlepiej przypadl mi do gustu "Central Park Hostel" na zachodniej stronie. Czysto, klima, lockers w pokoju, Polka w recepcji. I dosc tanio oczywiscie. Jednak najlepiej zrobic rezerwacje na www, wtedy napewno bedzie dla nas miejsce! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...