Skocz do zawartości

Pracował ktoś w czasie kiedy powinno się podróżować ??


quba

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie na W&T można pracować od 20.05 do 19.10 , po zakończeniu ewentualnie zwiedzać (25-30dni).Byłem już i zwiedzałem, teraz myśle żeby nastawić się bardziej na zarobek,pytanie czy można by jeszcze popracować te 30 dni bez większych konsekwencji (wydaje mi się że tylko jeśli pracodawca będzie miał jakieś zastrzeżenia,ale nie jestem pewien). Drugie pytanie jeśli chodzi o prace, porównanie servera do krupiera (zarobek) co wypada lepiej i jaką pozycje łatwiej dostać. Byłem busserem ,kelnerzy wyciągali gdzieś do 300$ dziennie,z tego co czytam na forum krupierzy tą samą kasę robili dużo szybciej. Jednak nie będąc w kasynie wcześniej przez human res. pewnie będzie trudno krupiera dostać. A kiedyś w Reno wiem że znajomi mieli job offery na krupiera ,a zostali slotami z małą ilością godzin. Czy ktoś z emakopolu pojechał na krupiera,czy wszyscy raczej zostawiali nimi na miejscu wykorzystując wcześniejsze znajomości i doświadczenie ??

Dzięki za odpowiedzi . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o czymś :( ,z tego co pamietam emakopol wysyłają albo do harrah`sa lub mohegan sun, a jak jest w atlantic city(może tam ktoś pracował jako server/krupier) ? A jakie inne organizacje wysyłają do kasyn ,kiedyś to był Student Adventure,nie orientuje się jak jest teraz.

Dzięki Elaa ,ale właśnie o to chodzi czy najwyżej może pracodawca nie pozwolić mi pracować,czy od razu powiadamia organizacje itp.

Ostatnimi razy zawsze byłem gdzieś około 3 miesiące bo trzeba było wracać na studia ,teraz już obrona wiec nie ma co się spieszyć. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalam wszystko zalezy od Twojego pracodawcy. Jak jest spoko pozwoli Ci pracowac dluzej. To wszystko zalezy od tego na kogo trafisz. Ja pracowalam przez 3 miesiace w bardzo ekskluzywnej restauracji w Hamptons stan NY, moj pracodawca byl bardzo wplywowym czlowiekiem i gdy dowiedzia sie o mojej drugiej pracy ( co na wizie J1 jest legalne) zagrozil mi zwolnieniem z pracy i deportacja do Polski. Tak wiec wszystko zalezy od pracodawcy, jesli jest sluzbista zglosi to do agencji, albo nie pozwoli Ci pracowac. Z drugiej strony pozwalajac Ci pracowac sam narazilby sie na nieprzyjemnosci bo zatrudnial by czlowieka ktory nie ma pozwolenia na prace. Wniosek jest wiec jednoznaczny, wszystko zalezy od tego jakiego masz pracodawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...