Skocz do zawartości

pierwszy raz do USA....


Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim, ktorzy juz byli w USA :)...chciałem was zapytać o was o dobre rady dla ludzi ktorzy wyjezdzaja pierwszy raz....co i gdzie radzicie. Ja zastanaiwam sie nad biurem almatur...widze tutaj nawet pochlebne opinie na jego temat. czy mozecie coś doradzic, gdzie radzilibyscie wyjechac(do jakiego miasta)?? wdzieczny tez bede za info o zarobkach i sytuacji na rynku pracy....ile mozna przywiesc kasy, ile kosztuje accomodation i w ogole koszty tam na miejscu jakie trzeba poniesc... za wszeklie informacje WIELKIE DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

hmm, wlasciwie to ciezko powiedziec, jesli chodzi o zakwaterowanie to ceny sa rozne, w zaleznosci jakie duze, w jakim stanie, z iloma osobami. ja w zeszlym roku placilam 300$ miesiecznie , mieszkalam sama w nienajwiekszym mieszkanku. moi znajomi placili po 300$ na miesiac od lebka mieszkali po 2 osoby i mieli nawet jakuzi w mieszkanku. nie ma reguly na to. jak sie pare osob zbierze i domek sobie wynajma moze wyjsc duzo taniej. zarobic mozna sporo, program sie zawsze zwraca, a to ile przywieziesz zalezy od twojej rozrzutnosci i ilosci godzin w pracy. ja przywiozlam 10 tys. zl czyli nie za duzo ale w ogole nie oszczedzalam, balowalismy 7 dni w tygodniu, kasa na benzyne poszla bo mialam samochod do dyspozycji wiec sie pojezdzilo tu i tam. oprocz tego wycieczke do NYC sobie zrobilam. jesli chodzi o miejsce pobytu wszyscy mowia ze lepiej jechac do mniejszego miasta( ale nie do jakies dziury) niz do ogromnego bo w mniejszych ludzi lepiej traktuja, praca sympatyczniejsza itp. W ogromnych to roznie bywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...