Skocz do zawartości

Ach te podatki;]


wron_ka

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.usa.info.pl/podatki.php<=> przeczytane.

A teraz chcialabym sie dowiedziec, jaka firme polecilibyscie mi do odzyskania moich $$$. Bylam na w&t w tym roku. Cos mi sie obilo tez o uszy,ze podobno jakies przepisy maja sie zmienic..ech dajcie znac, kto jest najlepszy w zwrocie podatku w pl. jestem z olsztyna..no i u nas firm od zwrotow nie ma ;]

Pozdrawiam. Papa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozliczalam sie w zeszlym roku przez poznanska firme advanced tax solutions (zwrot.pl) i jestem b.zadowolona. Nie mialam W2, wiec rozliczyli mnie tylko z ostatnich payslipow, na czek czekalam ok.miesiaca (papiery zanioslam pod koniec lutego). Z tego co wiem, jesli ktos nie jest z Poznania, to przez "zykla" poczte tez rozliczaja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

nie..no strona istnieje..ale jakas martwa,w dodatku odpisali mi odnosnie oszacowania dopiero po jakims czasie(okolo 3 tyg ) po wyslaniu do nich prosby o oszacowanie. Ja chyba sklanialabym sie do ludzi ze zwrotpodatku.pl. CO o nich myslicie? I do kiedy sklaadamy zeznania podatkowe za 2005?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. chce sie tez rozliczyc przez BTC - ale wlasnie jak to wyglada? i ile kasy zabieraja? moglibyscie cos wiecej na ten temat napisac?

acha --- wszystkie W2 do kupy z roznych prac zebrac czy mozna przychodzic do nich z tymi papierami osobno? ja sie na tym kompletnie nie znam szczerze mówiąc :? . z tego co wiem to zwrot mam za friko bo taka byla promocja w zeszlym roku - zapisy przed 1.12.2005= zwrot podatku za darmo - co potwierdzaja!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...