Skocz do zawartości

NVC zaakceptowało wszystkie dokumenty, co dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi i to forum to moja ostatnia nadzieja chyba :D

25 Czerwca dostałam email od NVC że w końcu wszystkie dokumenty i opłaty zostały zaakceptowane przez CEAC i że będą oni kontaktować się z Warszawą, moje pytanie brzmi; Ile czasu mniej więcej będę czekać na odpowiedź konsulatu w warszawie? I czy odpowiedź będzie już zawierała datę rozmowy czy będą jeszcze jakieś koziołki do przeskoczenia? 

Dodam że ubiegam się o zieloną kartę z programu bodajże łączenia rodzin, po ślubie z moim mężem który jest obywatelem USA. Ślub zawarliśmy w Polsce, nie miałam w momencie ślubu wizy narzeczeńskiej, do stanów latałam dotychczas na wizę turystyczną. Docenię każdą pomoc, jeśli ktokolwiek na forum przechodził taki proces jak ja chętnie posłucham jak to u was przebiegało, ile co zajęło i tak dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ostatni wątek jest dokładnie o tym o co pytasz, którego jestem nawet autorem bo byłem w podobnej sytuacji, ale byłem sponsorowany przez mamę. Po zaakceptowaniu wszystkich dokumentów przez NVC date interview otrzymałem po okolu miesiacu na email 

Edytowane przez feelek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałam ale twoja sytuacja wygląda jednak inaczej niż ta u mnie i chciałam dowiedzieć się jak długo na odpowiedź czekały osoby w podobnej sytuacji do mojej. Nie miałam nigdy wizy B-1 ani B-2, tylko turystyczną i nie składałam i-601; generalnie moja sprawa wydaje się trochę prostsza, tak czy inaczej chciałabym żeby wypowiedziało się więcej osób dla lepszego porównania. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Squishy said:

Tak, widziałam ale twoja sytuacja wygląda jednak inaczej niż ta u mnie i chciałam dowiedzieć się jak długo na odpowiedź czekały osoby w podobnej sytuacji do mojej. Nie miałam nigdy wizy B-1 ani B-2, tylko turystyczną i nie składałam i-601; generalnie moja sprawa wydaje się trochę prostsza, tak czy inaczej chciałabym żeby wypowiedziało się więcej osób dla lepszego porównania. :D

Ale tu nie ma znaczenia jaka to była sprawa. Jezeli otrzymalas informacje ze NVC ma już wszystkie potrzebne dokumenty i że będą się kontakotwac z ambasada w celu ustalenia terminu interview to czas oczekiwania każdy ma taki sam chyba że okaże się że czegoś im jeszcze brakuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...