Skocz do zawartości

Impuls Travel from Lodz


Rekomendowane odpowiedzi

Domell, a co masz na mysli mowiac ''kiepskie oferty'' ? czyli jakie? czyli takie przy, ktorych o ile sie nie myle nie wymieciesz 15.000$ tak jak to Tobie sie udalo w Tahoe jako dealer. Czyli jesli wymiote 14.999 $ to jestem nieudacznikiem -tak wynika z Twoich poprzednich postow... A jesli wymiotlam 15.990 to kim jestem? A bynajmniej nie bylam dealerem w Tahoe... Moze jestem wtedy super woman :?: tak mozna wywnioskowac wedlug Twoich kategorii?

Wiesz sa ludzie, ktorzy wyjezdzaja po raz pierwszy, ktorzy po angielsku mowia tak sobie, a mimo to chca wyjechac i ciesza sie z pracy jako host/cashier albo zwykly sprzedawca w sklepie. Powtorze banalne ''pieniadze to nie wszystko'' dla niektorych, a Ci ktorzy jada trzaskac kase, coz mysle ze nie ma ich na tym forum, nawet mysle, ze zarabiaja wiecej anizeli Ty w Tahoe :D Z drugiej strony badzmy jednak realistami pozycji dealerow jest jednak malo w jakimkolwiek biurze, nie oszukujmy sie, a to, ze jakies biura ich nie oferuja to nie oznacza, ze sa slabe, zreszta wiadomo ile jest pozycji z napiwkami... Malo. I doprawdy bycie kelnerka/coctail serverka/dealerem nie jest wcale takie latwe jak to sie niektorym wydaje. I nie chodzi zdecydowanie tylko o znajomosc jezyka.

I jeszcze jedno - zachwalanie pozycji dealerow i rzekomo pieniedzy jakie tam mozna zarobic jest dosyc zludne. Tak samo z pozycjami kelnera/cocktail server. Jakze latwo mozna dac sie oklamac slyszac, ze zarabia sie 200 $ dziennie. Tylko czemu nie mowi sie o dniach, duzej ilosci dni, gdy zarobilo sie duzo mniej i to wcale nie z wlasnej winy. Brak ruchu, slabi klienci plus cos takiego zwanego jak ''seniority'' czyli Ty jako student z Work&travel idziesz zawsze do domu, gdy starsi dealerzy/kelnerzy itp chca zostac i popracowac, gdy jest maly ruch. I jest to tylko i wylacznie ich dobra wola, gdy chca isc do domu i Ty mozesz zostac. Doprawdy nikogo nie interesuje ile zaplaciles za program. Jestes tylko seasonal. Czemu o tym nie napiszesz...?

pozdrawiam,

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...