Skocz do zawartości

A jak pieniądze na W&T???????????


Rekomendowane odpowiedzi

praca polega głownie na układaniu gazet, odbieranu wydrukowanych kartek i takie tam. Bywa naprawdę cięzko. Sa dwie zmiany nocna i dzienna na początku przydzilają i nie ma raczej mozliwosci zmienic w trakcie pracy. Dziewczyny oczywiscei ze się nadają w sumie to pracowało tam tyle samo dziewczyn co chlopaków i nawet sobie radziły, nieraz podziwiałem kobitki bo lepiej po pracy wyglądały niz ja.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zarobkow na wat to:

1)nie mozna sie nastawiac ze sie wroci bogatym...

2)z samymi zarobkami bywa roznie, to zalezy od tego co sie robi i gdzie...

Z mojego doswiadczenia wiem ze mozna wrocic na debecie rzedu 2000zl, wynikalo to z roznicy kursu dolara w 2004r, albo na plusie tak jak to mialo miejsce w tym roku...

Za pierwszym razem pracowalem mi. w Dunkin Donuts w Chicago za 6$/h, a za drugim razem mi. w Health Clubie w kasynie za 7$/h, mimo iz stawki podobne to roznica w tym co zarobilem miedzy 1 i 2 wyjazdem jest wieksza niz 5k$...fakt faktem w 2004 pracowalem ok 60h/tygodniowo w jednej pracy, a w 2005 40h/t ale razy 2, bo mialem dwie prace...

Ale naprawde nie ma reguly ile sie zarobi na WAT to jest raczej kwestia szczescia lub jego braku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...