Skocz do zawartości

Floryda --jak tam jest??


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiscie na Florydzie nie bylam ale mam znajomych, ktorzy mieszkaja od 2 miesiecy w Miami. Pamietam jak sie cieszyli, ze opuszczaja zapyziala Poludniowa Karoline i sie tam przenosza, a terazx mowia ze chociaz miasto przepiekne to koszt zycia i utrzymania jest bardzo wysoki, a zarobki niestety nie az tak- i chca wracac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej interesuje mnie wszystko o florydzie jak z pracą jacy tam są ludzie i czy huragany na serio mocno dają sie we znaki???Jak macie jakieś informacje o różnych częściach tego stanu to piszcie. pozdrowionka dla wszystkich:)!!!

piekielnie gorąco znajomi opowiadali że na florydzie jest piekło na ziemi te wakacje były ogolnie bardzo ciepłe ja się pociłem bardz bardzo w virgini ale to co moi znajomi spotkali na florydzie to piekło ponoć chodz mowili że jest tam bardzo ładnie;) bez pracy w klimatyzacji nawet nieważ się tam jechać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To zatem sprawa indywidualna,ale jak dla mnie- było zdecydowanie ZA gorąco w tym słonecznym stanie i nie ukrywam,ze było to zbyt meczące dla mnie,mimo,ze wcale nie jestem taka wygodnicka. Jeśli tusz na rzęsach zaczyna Ci się samoistnie roztapiać spływając po oczach- to znaczy,ze naprawde musi być gorąco.

Co do pracy- mnóstwo tam Meksyków i Haitańczyków,ale prace i tak można znaleźć.Obys tam tylko nie pojechał za późno,bo im później-tym gorzej,ale to tak chyba wszędzie. No i minusem na pewno jest to,ze stawki godzinowe są raczej niskie.

Poza tym wracajac do pogody raz jeszcze- ja byłam w Orlando,a wiec w srodku Florydy, moze dlatego te upaly dawały mi tak w kość.Ktoś,kto mieszka nad Oceanem- mogl sobie pewnie swobodniej pooddychac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...