Skocz do zawartości

Ponownie temat biletów


Kati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie dot. biletów do NYC. Wyjazd palnuję na przełom kwietnia i maja na 2 tygodnie.

Czy cena 2223 pln British Airways jest ceną, za którą warto teraz kupić bilet, czy szukać dalej i czekać na jakieś promocje.

Aha i jeszcze jedno, czy tzw. weekend majowy to czas wzmożonych wyjazdów do USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytać, kiedy jest ostateczny termin wykupienia biletu, w tym czasie jeszcze poszukać tańszych polaczeń (wydaje mi sie ze można jeszcze obniżyc koszt przelotu o 100-200PLN). Jeśli nic nie znajdziesz to kupuj ten, British Airways to porządna firma (dla mnie najlepsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było spytać sie w juz istniejącym topicu o biletach, ale jesli jujz załozylas nowy to służę pomocą...

Witek, co do tej solidności to miałbym duże zastrzeżenia, ale nic to...

Specjalnie dla Ciebie :D bilecik przez Mediolan do NYC, wylot w kwietniu za 1834 zł. - wszystkie opłaty wliczone... pasuje ??? Chyba zaoszczędzisz wiecej niż 100-200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pshemass, powiedz co to za przewoźnik, jeśli Alitalia to powiedz ludziom otwarcie, ze oni lubią strajkować z bylepowodu (trzeba mieć pecha zeby trafic, ale..), samoloty Alitalii dolatują, ale sprawiają wrażenie nienowych :D. Bralbym bilet za 1800PLN, można sie przemeczyc te pare godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, jeśli przez Mediolan, to oczywise jest, ze AlItalia, a teraz szczerze...

W czasie całej mojej kariery zawodowej zdarzyło mi się 2 razy, żeby ktoś miał kłopot z przelotem tymi liniami i co najlepsze - z winy warunków atmosferycznych, uwierz, że wiele więcej przygód mają pasażerowie BA, lub osławionego już Air France.... Może o strajkach AlItali więcej słychać, bo oni nie robią nic na raty i jak jadą to wszyscy na raz.... A reszta ( BA) lubi dozowac przygody po troszku... a to kanapki nie dadzą, a to talonik na napoje.... MASAKra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, jeśli przez Mediolan, to oczywise jest, ze  AlItalia, a teraz szczerze...

nie takie oczywiste - bo z mediolany do NY lata tez Delta, a jako ze Alitalia z Delta maja umowe code-share, to ten lot do USA lub z USA moze byc obslugiwany przez Delte... a jedynie dolot do MXP przez Alitalie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SantaCruz - ale bilet wystawiony jest na AlItalię, prawda :?: A to ,ze rejs może być obsługiowany przez innego przewoźnika jest że tak powiem bardziej na marginesie - chyba zże lubisz klientom w głowach zamieszanie wprowadzać,. Moim zdaniem dla niektórych sam fakt lotu jest na tyle stresujący że nie trzeba ludziom dodatkowych wrażeń dodawać i podawać informacje w najprostszy sposób jaki jest możliwy. Mimo że piszesz że to rejs code-share tak naprawdę tyllko pare osób załapie o co chodzi , takze mysle ze nie ma sensu się w tajniki wpuszczać.,

Pozdrawiam

 

Pshemass a moze masz cos ciekawego do Denver w jedna strone na 20 lutego +-5 dni?

ricon

Jeśli osoba dorosła bedzie drogo - 2176 PLN w jedną stronę, chyba że się łapiesz do młodzieży ( 26 lat nie ukończone) to proponuję 1683 PLN

POozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...