Skocz do zawartości

pytanie o prace w kasynie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Byłam na W&T w zeszłym roku ale nie chce wracać do mojego pracodawcy. Planuje znaleść nowego za pośednictwem netu. W związku z tym czy może mi ktoś powiedzieć czy możliwe jest dostanie pracy w kasynie bez posrednictwa polskiego biura. Może był ktoś na obcji SELF i sam dogadał sie wcześcniej z kasynem?

dzieki za rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam na opcji "self",ale niestety nie pracowałam w kasynie.Sama jestem ciekawa odpowiedzi na Twoje pytanie Madziu.Poza tym jak to jest z tymi kasynami? trzeba miec jakies udokumentowane kwalifikacje,by moc tam pracowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w Harrahsie w Reno i calkiem dorze sobie je wspominam.

Z tego co sie orientuje to w tej sieci kasyn (najwiekszej w stanach) zatrudnanie studentow na program WAT odbywa sie za posrednictwem organizacji typu CIEE.

Co do pytania She2002 to "doswiadczenie" wielokrotnie bardzo sie przydaje, nie mniej nie warunkuje zawsze tego czy otrzymasz dana pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w Harrahsie w Reno i calkiem dorze sobie je wspominam.

Z tego co sie orientuje to w tej sieci kasyn (najwiekszej w stanach) zatrudnanie studentow na program WAT odbywa sie za posrednictwem organizacji typu CIEE.

Co do pytania She2002 to "doswiadczenie" wielokrotnie bardzo sie przydaje, nie mniej nie warunkuje zawsze tego czy otrzymasz dana pozycje.

Pośrednictwem z Harrah's-em zajmuje się DEE z oddziałem Emakopolu w Polsce.Ich pośrednictwo słono kosztuje!!!Warto znaleźć nazwy kasyn poprzez Google i następnie ich indywidualne strony.Nieraz są tam informacje na temat prac sezonowych!!!warto wtedy nawiązać kontakt poprzez maila i program self arranged w Polsce.

Powodzenia!!!Mnie się udało!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...