Skocz do zawartości

Greyhound


Rekomendowane odpowiedzi

Złotówki na dolary przeliczają po kursie danego banku. Kursy walutowe zwykle mają odchylanie na poziomie 5-15 gr od ceny NBP.

Gorzej jest tylko w przypadku kart VISA bo oni podobno najpierw przeliczają $$$ na euro, a dopiero potem euro na złotówki, więc płacisz podwójną prowizję... Ale nie powinna przekraczać 15 gr na dolarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

joł Wojtek ..czytalem to :) i chialem zaplacic karta ..mastercard mojego brata .....wszytko wypelnilem jak trzeba ......i wystapil jakis blad jak wpisywalem telefon ....w rubryce area code ..wpisalem moj warszawski numer i drugi raz komorke ...i [beeep] .....zamowienie nie moze byc zrealizowane ..suckss ....czy ktos z was juz w wPolsce bookowal greyhounda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, jak wy, ale ja nie widze zadnej roznicy cenowej, oczywiscie na plus, przy zakupie on-line?

A z doswiadczenia wiem, ze cena przy zakupie na samym Greyhoundzie spadla o jakies 1,5 $ w porownaniu z tym, co na stronie.

Chodzi o trase z New York do CT.

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zakupie biletu na greya z wyprzedzeniem 7 lub 14 dniowym sa znizki (50% lub wiecej). chociaz to zalezy od odleglosci. Kupujac przez net mozna oszczedzic. grey wprowadzil tansze bilety z NY i LA do wybranych miast. Ceny sa zachecajace (np z ny do bostonu w 2 str za 30usd!)

Bagaz mozna zostawic na dworcu greya za 3usd jesli sie okaze bilet dalszej podrozy (nawet bilet lotniczy przeszedl). W NY przechowywalnia jest na samym dole i mozna spokojnie zostawic tam rzeczy na kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade z NY do Norfolk i ceny wyglądają tak ( 2 strony): z 14-dniowym wyprzedzeniem bilet kosztuje 72$ , bez wyprzedzenia 110 $. czyli zniżka ok. 35%.

Mam pytanie co do daty powrotu :arrow: jeśli mam bilet w 2 strony, to data powrotu jest elastyczna, mam na myśli czy można ją przesunąć o pare dni :?: Czy musze wracać dokładnie w dzień ( i moze nawet godzine) wpisany na bilecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade z NY do Norfolk i ceny wyglądają tak ( 2 strony): z 14-dniowym wyprzedzeniem bilet kosztuje 72$ , bez wyprzedzenia 110 $. czyli zniżka ok. 35%.

Mam pytanie co do daty powrotu :arrow:  jeśli mam bilet w 2 strony, to data powrotu jest elastyczna, mam na myśli czy można ją przesunąć o pare dni  :?:  Czy musze wracać dokładnie w dzień ( i moze nawet godzine) wpisany na bilecie??

właśnie zapłaciłem za podróż 692 milową - 59$ zamiast 99$ - ergo: 40% zniżki z 7 dniowym wyprzedzeniem (myrtle beach, sc - NYC)

co do zmiany daty - jest to możliwe, w odróżnieniu od miejsca, info ze strony greyhound.com:

Departure date and time for both going and return trip may be changed for a $10 fee per ticket, provided that the advance purchase requirement or holiday blackout restrictions are not violated. All transportation must be completed within 120 days in addition to date of purchase. Origin or destination may NOT be changed in an exchange.



Departure date and time for both going and return trip may be changed for a $10 fee per ticket, provided that holiday blackout restrictions are not violated. The one-year time limit of original ticket also must not be violated. All transportation must be completed within one year of the original purchase date. Origin or destination may NOT be changed in an exchange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trasie NY-MC place 64usd (przy 14dniowym wyprzedzeniu-przy 7 dniowym zaplacilbym 69) zamiast 153.50 :()

do tego na trasach NY-Bos(round trip) 30usd zamiast 55usd

i NY -Phila(round trip) 20usd zamiast 35usd.

czyli przy wczesniejszym zamowieniu oszczedzam 129.50 :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...