Skocz do zawartości

papierosy


villemo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie ile kartonów lub paczek papierosów mo?na wwie1a do Stanów? Poniewaz jestem na3ogowym :palacz: i wiem ze w stanach ta pprzyjemnośa jest bardzo droga dlatego chcia3abym zabraa ze soba odpowiedni zapas :smt040 na 2-3 miesiące. :D Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 sztuk, czyli 1 wagon. Juz sie zaopatrzylam :D jak sie fajeczki skoncza to rzucam palenie :)

A powaznie to jestem happy ze pale zasadniczo tylko do piweczka, na imprezkach i w sesji :D We Wrocku w hurtowniach na L&M'ach jest juz nabita cena ponad 9 z3... chyba przyjdzie czas na skrecanie fajeczek z tytoniu...

jednak czytalam na innych forach, ?e ludzie biora wiecej fajek w baga? podreczny i ze to przechodzi, ze nie sprawdzaja. jednak zawsze mozesz miec pecha...

pozdrawiam: :D

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, norma niby to 1 karton papierosow ale zgadzam sie z Evrin, ze mozna przewiesc wiecej. Jak wezmiesz 2 kartony to nikt nie powinien robic problemow.

Tak przy okazji to tez lubie popalic ale zamierzam calkowicie rzucic palenie i nie biore fajeczek ze soba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...