Skocz do zawartości

Oplata za Camp


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zaplacic 1 rate za Camp - $70.

Obecnie posiadam konto w mBanku ale nie ma tam konta walutowego.

U mnie znajduja sie tylko PKO BP, BPH i PKO SA.

Gdzie bedzie najlepiej zrobic taki przelew.

Konto na ktore mam wplaci c znajduje sie w Kredyt Bank.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde z tym sa zawsze problemy!!! ja nei pamietam gdzie placilem i nie mam jak tegoi teraz spradzic ale wiem ze w sumei zaplacilem za to 30zl ale sie babka w okienku nameczyla zeby to zrobic. 2 razy pzrelewala peiniadze na jedno konto potem na inne, ale sie udalo. z tego co pmaietam to babka w ktoryms pekao chciala ode mnie za to 80zl:/ a musisz juz placic pierwsza rate??? nie mozesz poczekac i zaplacici calosc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pojsc do oddzialu kredyt banku. Jezeli nie masz tam konta to zaplacisz za przelew jakies max 20zl. Ale najlepiej zalozyc sobie tam konto studenckie (walutowe) i przelew masz za darmo (albo za pare zlotych). Jezeli jedziesz na camp to jestes studentem i prowadzenie konta tez prawdopodobnie jest za darmo - przynajmniej ja tak mialam zagwarantowane przez okres roku. :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rate zaplacilem.

Pojechalem do Kredyt Banku w Radomiu - musialem w tym celu otworszyc konto walutowe w USD oczywiscie.

W ciagu 30 dni musialem na swoje konto wplacic 100USD.

Po wplacie poszedlem do pani zajmujacej sie przelewami bezgotowkowymi i tam zlecilem przelew zagraniczny (na konto CCUSA).

Zadnych kosztow nie ponosilem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...