Skocz do zawartości

Słynne miejsca z Filmów


Bukaj

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Poszukuje lokalizacji miejsc z Filmów, tych najbardziej sławnych miejsc z czołówek filmów luz z samych filmów czy tez seriali jak np. Przyjaciele :) czy :) Przystanek Alaska :) Twin Peaks ;) Pełna Chata ;) Egzorcysta ;) Blair Witch Project ;) kurcze tyle tych filmów jest ... Piszcie jesli wiecie cokolwiek na temat tych i Innych filmów...

Można sobie zaplanowac niezłego tripa.... hehe wyobrazacie sobie dom z Teksańskiej Masakry czy Amitiville :twisted: :twisted: :twisted: hehe albo to miasteczko i górke z Bliskich Spotkan Trzeciego Stopnia :lol: albo albo albo No jest tego dużo jakby ktos cos wiedział ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Los Angeles - Hollywood jest park rozrywki Universal. Tam mozna pojsc na Studio Tour po wytworni filmowej. Mozna zobaczyc domek z Greencha, Szeki, scenografie z Gladiatora i Powrotu Do Przyszlosci, Jurassic Park, pokaz wraz z oryginalna scenografia z Wodnego Swiatu, scenografie z Wojny Swiatow, Szczek, motor Terminatora i nnie takie [beeep]y :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Nowym Jorku.... Planet Hollywood na Times Square wlasciciel Sylvester Stalone i Arni gubernator :) fajna restauracja nie droga, a w srodku cos w rodzaju muzeum wiele rekwizytow z filmow z tych co pamietam to: powrot do przyszlosci, motor bladea, terminator, predator, sok z zuka, hot shots, rocky, se7en, ghost busters, i mnustwo innych naprawde warto zobaczyc. W NY oprocz tego wiele innych miejsc slynnych z filmu Trinity Church, Grand Central, bar na bedford ave i 15 north "Turkey Nest" tam sa do dzis krecone serialowe imprezy z wieluuuu seriali, cale bedford ave gdzie filmy w zasadzie codziennie jakies robia mniej lub bardziej znane, szczesliwego nowego jorku - greenpoint ave, dom przy norman, kosciol przy parku na nassau. Z the day after tomorrow biblioteka na 5ave i 41 st, kevin sam w NY hotel przy central parku budynek jest hotel zamkniety, na Times Square sklep bubba gump a tam wszystko z filmu o Forescie gadzety, rekwizyty itp, mozna sobie kupic pudelko czekoladek :), McCarren park przy bedford ave czesc sportowa i rekreacyjna tam mnustwo scen z Brygada Ratunkowa tak to sie chyba nazywala w Polsce oprocz tego dzis mozna tam zobaczyc jak robia Kryminalne Zagadki NY CSI, i wiele wiele innych......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieki aga_wrr i miami ... kurcze niewiem czemu ale juz napisalem raz ze znalazlem to miejsce z Bliskich spotkan ale jakos nie moge tego postu znalezc... hmmm hehe jak zwykle cos popsulem... zanim raz jeszcze napisze to poszukam... moze cos mi umkneło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK jakos tego nie widze wiec chyba nie dubluje postu....

Wiec Bliskie spotkania byly krecone na DEVILS TOWERS w WYOMING

Te "wieże" wygladaj SUPER na fotkach a co dopiero na żywo... no ale ja najlepiej czuje sie w górach a każdy lubi co innego ... tak gdzieś słyszałem :)

http://www.pbs.org/weta/thewest/places/sta...devilsphoto.htm

http://www.fotosearch.com/DGT183/lnd0008/

http://www.terragalleria.com/pictures-subj...s.uswy8385.html

Ale jest tylko JEDEN malutki problem hehe żeby stanąć na szczycie trzeba umiec sie wspinac...

Ale poprawcie mnie jesli sie myle ale zawsze wydawało mi sie ze główny bohater w filmie wyjezdza autem na tą góre.... ale moze sie myle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...