Skocz do zawartości

Za co te pieniądze??????????


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wściek3a. By3am dziś na rozmowie w konsulacie. W sumie jakiej rozmowie?? Ciezko to nazwac rozmowa. Wymienienie dwoch zdan z konsulem??? trwalo to jakas minute. nie mialam nawet szansy przedstawienia swoich racji i swoich dokumentow!! ciekawe co obejmuje magiczna oplata procedury wizowej?? moze by tak zadali pare pytan i porozmawiali z czlowiekiem, a nie pieczatka i do widzenia.

tak wiec moja teczka z papierami na nic sie nie przydala. bylam gotowa na odmowe,ale nie w taki sposob!! dlaczego ten [beeep]... nie dal mi szansy??? kolor oczu nie taki czy jak??

dzieki wszystkim ktorzy wspierali mnie odpowiedziami na bzdurne czasami pytania, pytan juz raczej nie bedzie, bo wychodzi na to,ze nigdy juz nie polece do Stanow :cry:

wszystkim ktorzy leca zycze udanego pobytu, bawcie sie dobrze, ale nie za dobrze (jak ja). przed powrotem zastanowcie sie czy warto wracac, bo jeszcze zatesknicie, a wtedy napotkacie na drodze milego pana konsula...

sorki, ale gdzies sie musialam sie wygadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzia3am ?e loteria, ale boli mnie to, ?e nie mia3am szansy udowodnia, ?e mam finanse nawet na kilka wyjazdów do stanów, a to ?e mieszkam z rodzicami nie musi bya czymś z3ym. przecie? mo?emy miea dom z 15 apartamentami!! nic go nie interesowalo.

ogolnie dostalam dwa pytania:

co chce robic w stanach i czy mieszkam z rodzicami i to zawa?ylo na calej sprawie

nie mam pojecia czy moge na J1 za rok

powiedzia3 tylko, ?e nie kwalifikuje sie na turystczną

a ty Fiendix, na jakim etapie jestes? masz du?ą wiedze na temat wyjazdów do stanow. wybierasz sie tam? czy moze juz tam mieszkasz i poszerzasz tylko swoja wiedze :wink:

aha i co wa?ne -LUDZIE RÓBCIE ZDJECIA NA BIALYM (NIE JASNYM) TLE, PRZY KONSULACIE ZDJECIA ZA 35 ZL, musialam zrobic, bo na moim tlo im nie pasowalo, mimo, ze rok temu mialam identyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) powiedzmy ze ani to ani to. Staram sie ulatwic zycie worktravelowcom :wink

F

mam tylko nadzieje, ?e nie jesteś jednym z konsuli :wink:

:shock: nie na 100% nie - paskudna roboty. Wymieniaja sie co 2 lata - oni tez to traktuja jak zeslanie ale kazdy musi to odsluzyc aby przejsc dalej.

F

Skoro juz przy tym jestesmy, to szczerze powiem, ze tez mnie juz dosc dawno taka mysla naszla, ze Fiendix jest pracownikiem konsulatu. ... czesto wie wiele rzeczy znacznie szybciej, znacznie wiecej i zna ogromna ilosc szczegolow nt. roznych spraw...

To komplement Fiendix. :D

Pozdrawiam,

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...