Skocz do zawartości

Czy ktoreś biuro ma harrahs'a w Reno???


Rekomendowane odpowiedzi

zaczyna mi się coraz bardziej nie podobać sytuacja z brakiem możliwości wyjazdu do Reno z BTC, specjalnie wybrałem ich program "Kasyna- opcja C" żeby jechać do dużego miasta gdzie pracujący Polacy będą maksymalnie rozproszeni, zapisałem się już na początku listopada, a tu szczapa zapowiada się, że wszystkich wyślą do Atlantic City i będziemy na siebie trafiać na każdym kroku, nie to żebym miał jakieś złe wspomnienia z poprzednich wakacji ale chciałbym mieć możliwość nie czucia się poraz kolejny jak na koloniach w Wisełce.

Podstawowe założenie przyszłych wakacji legło w gruzach, jedyne pocieszenie w tym, że jesteśmy zapisani dużą grupą i kolejni znajomi przybywają więc jak co to będziemy rządzić :):) taki mały niewinny żarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...taaak w Reno jest niemozliwoscia nienatkniecie sie na rodakow, pozatym samo Reno nie jest wcale duzym miastem jak piszesz-jest po prostu rozlegle (masa domkow jednorodzinnych), ale samo centrum sklada sie zaledwie z kilku kasyn. Glowna ulice od jedego kasyna do innego na drugim koncu mozna przejsc w 10 min - to jesli chodzi o wzdluz... idac wszerz to 5 min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...