Skocz do zawartości

DS-156 wiza narzeczenska


oollaam

Rekomendowane odpowiedzi

czesc.

mam kilka pytan dotyczacych wypelniania formularza ds-156 w przypadku wizy narzeczenskiej...

w pkt.33 pytaja czy ktos wypelnial w moim imieniu petycje o wize imigracyjna... i tu nie jestem pewna ... moj narzeczony skladal petycje ale o wize K1 ktora jest niby nieimigracyjna... jak powinnam odpowiedziec??? tak czy nie??

moje drugie pytanie dotyczy pytania czy zamierzam pracowac... jak odpowiadaliscie??? jasne ze kiedys mam zamiar pracowac no ale boje sie ze jak umieszcze ze mam zamiar to zostanie to zle zrozumiane... bo przeciez przede wszystkim wyjezdzam zeby wyjsc za maz a nie tylko po to zeby pracowac...

bardzo dziekuje za wszelkie sugestie...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pkt.33 pytaja czy ktos wypelnial w moim imieniu petycje o wize imigracyjna... i tu nie jestem pewna ... moj narzeczony skladal petycje ale o wize K1 ktora jest niby nieimigracyjna... jak powinnam odpowiedziec??? tak czy nie??

Odpowiadasz nie - bo narzeczony skladal dokumenty na Ciebie i dotycza one obecnie toczacej sie sprawy, im chodzi o to czy ktosz oprcz niego robil to wczesniej. Ale zawsze mozesz jeszcze dla pewnosci zapytac przy oddawaniu dokumentow przy okienku juz w dniu wizyty. Ja tak zrobilam - zawsze to pewniej, a urzedniczk sa naprawde mile :)

Co do pracy ja zakreslalam, ze nie ale to bez znaczenia. Abys mogla legalnie pracowac w USA trzeba bedzie przejsc przez kolejne formalnosci :?

Pozdrawiam sedrecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za informacje....

zajrzalam jeszcze na strone www.visajourney.com i tam w przykladowej aplikacji jest wpisane WITH WORK AUTHORIZATION EMPLOYER UNKNOWN... i tak tez wpisalam... bo przeciez kiedys mam zamiar pracowac.... tylko jak juz bede miala pozwolenie....

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...