Skocz do zawartości

kto wybiera na rozmowe kwal. w studentpoint 20 stycznia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Może ktoś ze Szczecina lub okolic wybiera się na rozmowe kwalifikacyjną W&T w studentpoint? Biorę udział w tym programie i chciałbym poznać jakąś bratnią duszę :) A poza tym może ktoś kto brał udział w tym programie udział w poprzednich latach napisze jak taka rozmowa wygląda? Byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na tzw interview rok temu w SP w wawie i wsumie żekłbym "wielka ściema" mnie Pan Huber zapytał "have you ever been in stats" odpowiedziałęm "no i haven't" i tyle interview moich znajomych troche wiecej maglował ogolnie czułem się strasznie rozgoryczony bo dwa dni puźniej miałem ważne koło a całą niedziele praktycznie spędziłem w podruży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informację. ja także spędzę dużo czasu w podrózy, gdyż mam kawał drogi do Warszawy. Pisząc "trochę więcej maglował" co masz na myśli? Możesz napisać jakie pytania im na przykład zadawał? W sumie to nie ma co się obawiać tego? A rozmowa z konsulem? Ciężko jest ją pozytywnie przejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z konsulem ja się bardzo stresowałem miałem ręce mokre od potu, inne pytania od student pointa to standard "co bedziesz robic w usa, gdzie, " taka pakpa poszukaj na forum napewno dużo znajdziesz na temat rozmowy z konsulem a student pointem się nie przejmuj w ogole:) moim zdaniem to strata czasu dla ludzi którzy muszą jechać przez pół dnia na miejsce by wsumie tylko na liste obecności się wpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...