Skocz do zawartości

kursy jezykowe a wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje plany co do wyjazdu to intensywny kurs angielskiego. Poniewaz jeden trwa ok 3 miesiecy bede starala sie o przedluzanie pobytu w stanach przez rok zapisujac sie na kolejne kursy aby byc tam jak najdluzej. Bardzo potrzebuje tak dlugiego pobytu i tych kursow poniewaz za rok bronie prace magisterska po angielsku i chcialam sie porzadnie doszkolic w jezyku. Dlatego planuje wziac dziekanke i spedzic rok w stanach. I moje pytanie odnosi sie do wizy - czy jest sznasa ze wbija mi wize na 10 lat czy na poczatek tylko na ten okres trwania kursu? Bo jak wspomnialam i tak bede pobyt przedluzac zapisujac sie na kolejny kurs. Prosze o rade. Wiem ze to jest loteria i wiele zalezy od szczecia ale moze ktos mial taka sytuacje? Z gory dziekuje i pozdrawiam. Buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • 2 tygodnie później...

A jak dlugo mozna uczeszczac na takie kursy jezykowe na wizie F1.

czy powiedzmy po skonczeniu jednego kursu (np. pol rocznego) moge isc na nastepny? czy juz moge miec jakies problemy np. z przedluzeniem wizy F1 itp. bo na studia to zamierzam isc, ale troche pozniej jak moj angielski bedzie bardzo dobry i jak bedzie mnie na nie stac.

Moze ktos z was sie spotkal z takim problemem, z gory dziekuje za wszystkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...