Skocz do zawartości

KRAKOW ==> USA - jakie biuro wybieracie???


Rekomendowane odpowiedzi

Helou! Jest ktos z Krk kto w tym roku planuje eskapade za Ocean? Jakie biuro wybieracie, a jakie odradzazcie? Ja jade pierwszy raz i mozna powiedziec ze wiedze o w&t mam tylko teoretyczna :) Moze znajdzie sie jakis guru majacy w rekawie pare cennych rad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z podkarpania i jade z krakowskim oddziałem Emakopolu.

umowa podpisana i wstępnie zaklepałem Tahoe.

ja jak narazie nie mam powodów do narzekania na nich...ale inni użytkownicy tego forum troche na nich psioczyli...więc jak masz czas i chęci to poczytaj inne wątki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku wyjezdzalam z Krakowa z Columbus Club - biuro okazalo sie super i bardzo profesjonalne. Wszystko zalatwione w terminie i byli bardzo pomocni w udzielaniu przeroznych informacji.

Dwa lata temu jechalam z JDJ Bachalski - to byla maksymalna porazka, ludzie wjezdzajac do USA dowiadywali sie ze wcale nie maja pracy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tez sie zdecyduje na Emakopol i wcale nie sciagajac po Tobie (!!!) tez sie zastanawiam nad Lake Tahoe. Spotkanie z przedstawicielem Harrah's jest chyba na przelomie lutego/marca...

Probowalem sobie na wlasna reke znalezc pracodawce, ale to chyba nie wypali wiec po niedzieli sie zapisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w krakowskim emakopolu pracują Daniel i Kaśka...prze sympatyczni i życzliwi ludzie :)

nie powinieneś mieć jakichkolwiek problemów...a w razie czego...pomagają we wszystkim.

aha...jak możesz to odezwij sie na PW, co tam nowego sie dowiedziałeś i czy wiadomo coś więcej...to może nawiążemy współprace :)

rozmowa z przedstawicielami Harrahsa jest tak jak napisałeś na przełomie lutego i marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
w krakowskim emakopolu pracują Daniel i Kaśka...prze sympatyczni i życzliwi ludzie :D

Wiesz ja wspolczuje, bo o ile ta babka to jeszcze jest spoko, tak ten gosc to tragedia...poprostu tragedia...czysta tragedia....normalnie tragedia.........az szkoda gadac....i jedyne o czym mowi to o Foxwood i MoheganSun...co za uparty koles...ogolnie tragedia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...