Jump to content

W oczekiwaniu na miejsce


Recommended Posts

Witam, niedawno Status zmienił mi się na ready to place(aplikacja dotarła do stanów).W związku z tym mam kilka pytanek:

1. Po jakim czasie od dotarcia aplikacji do stanów mogę się spodziewać miejsca??Mój konsultant stwierdził że aplikacja jest bardzo dobra i nie powinno być problemu ale stres jest ;-((.

2. Jak to jest z uzyskaniem wizy??Od kiedy można się o nia starać??

Z góry thanks za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

witam:)

odp.1- to zależy wszystko od pracodawcy w USA, Twoja aplikacja jest teraz dostepna w ich systemie, i kazdy po kolei przeglada Twoja oferte. Jesli "spasujesz" pracodawcy-masz placement:) moze o trwa dwa tygodnie,a moze tez 2 miesiace.wiec ..uzbroić się w cierpliwośc to podstawa!:)

odp.2 - wizą sie nie przejmuje, wszystko za Ciebie, i w odpowiednim czasie załatwi organizacja,z której wyjezdzasz.( glownie jest o po drugiej wplacie, jakis miesiac przed wylotem).

pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

A kiedy można się spodziewac tej drugiej wpłąty??Konsultant mówił cos o tym ze po jakimś czasie dostaje się gwarantowane miejsce w programiie tylko że nie wiadomo an jakim Campie.Po jakim czasie wyjazd staje się pewny??Mniej więcej oczywiście.

Z góry thanks za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

jesli jedziesz z CA , to gdy dyrektor zdecyduje sie ciebie zatrudnic , dostaniesz placment , w ktorym jest napisny camp (mini info o nim , tzn adres , kontakt),zasady kontraktu , data wylotu , jesli sie zgadasz podpisujesz i odsylasz ,potem dokonujesz 2 wplaty ,potem wiza ,biuro powiadomi cie o wszytskim , z mojego doswiadczenia polecam uzbroic sie w cierpliwosc, nie denrwowac !!!! (ja zlozylam aplikacje w grudniu ,placemt dostalm chyba 14 czerwca, wylot 21 !!! po wize bylam w piatek a we wtorek juz siedzilam w samolocie !!! zwariowany tydzien byl !!!)

Link to comment
Share on other sites

hey, ja złozyłam aplikację w listopadzie a dotarła ona do stanów dopiero pod koniec grudnia. Też nie dostałam jeszcze Personal Profile, mimo, że mam już znalezione miejsce na campie. W moim przypadku trwało to kilka dni od momentu jak status zmienił się na ready to place, po pieciu dniach pisało już 'u have been placed'. Czekam teraz na placement letter:-) i więcej informacji o campie i mam nadzieję, że będzie jakaś informacja o tym co będę robić.

Link to comment
Share on other sites

Ja dałam wczesną datę, bo już 16 czerwca. Ale wolałam dać taką i ewentualnie egzaminy zdać wcześniej niż póżniejszą, bo w tamtym roku dałam 28 czerwca i nie dostałam miejsca. Im wcześniejsza data tym lepiej, ale z tego co wiem to mimo póżnych dat większość osób i tak dostała miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...