Skocz do zawartości

YES KATOWICE


Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy później...

Byłem w tym roku na Work&Travel z biura YES. Sama obsługa raczej bez zarzutu - chociaż słyszałem, że niektórzy mieli spore problemy. Ja nie miałem problemu, bo wiem już co i jak - to był mój drugi wyjazd.

Uwaga - nie polecam YESa, kantują na biletach lotniczych. Za bilet wartości 2300 uczestnicy musieli zapłacić 3450 zł. W umowie wstępnej było napisane, że bilet będzie kosztował 2800-3200, a po jej podpisaniu nie ma się już jak wycofać - chyba, że ktoś pogodzi się ze stratą wszystkiego, co już włożył, więc jak już przychodzi rachunek na 3450, to nie można za bardzo nic zrobić, jak tylko zapłacić.

Uważam, że to mocno nie fair ze strony biura YES (a korzystałem z usług YESa Katowickiego) i w gruncie rzeczy jest to oszukiwanie klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

Chcialabym cos wyjasnic bo sama jechalam z yes-a i z ta cena za bilety, ktora podales to nie do konca jest tak jak mowisz. W umowie wyraznie jest napisane, ze IV rata za program zawiera cene za bilet+dalsze koszty programu, a nie tylko cene za bilet. A jesli chodzi o firmy, w ktorych mozna samemu kupic bilet to z tego co sie dowiadywalam jest tak, ze laczac wszystkie koszty programu w calosc wychodzi tyle samo, bo gdy kupujesz sam bilet wtedy jest drozszy program. Niestety tak to juz jest:( Wiec warto sie skupic na firmie, ktora oferuje naprawde dobre oferty pracy i traktowac to jako priorytet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...