Jump to content

YES KATOWICE


Recommended Posts

  • 11 months later...

Byłem w tym roku na Work&Travel z biura YES. Sama obsługa raczej bez zarzutu - chociaż słyszałem, że niektórzy mieli spore problemy. Ja nie miałem problemu, bo wiem już co i jak - to był mój drugi wyjazd.

Uwaga - nie polecam YESa, kantują na biletach lotniczych. Za bilet wartości 2300 uczestnicy musieli zapłacić 3450 zł. W umowie wstępnej było napisane, że bilet będzie kosztował 2800-3200, a po jej podpisaniu nie ma się już jak wycofać - chyba, że ktoś pogodzi się ze stratą wszystkiego, co już włożył, więc jak już przychodzi rachunek na 3450, to nie można za bardzo nic zrobić, jak tylko zapłacić.

Uważam, że to mocno nie fair ze strony biura YES (a korzystałem z usług YESa Katowickiego) i w gruncie rzeczy jest to oszukiwanie klientów.

Link to comment
Share on other sites

Hej :D

Chcialabym cos wyjasnic bo sama jechalam z yes-a i z ta cena za bilety, ktora podales to nie do konca jest tak jak mowisz. W umowie wyraznie jest napisane, ze IV rata za program zawiera cene za bilet+dalsze koszty programu, a nie tylko cene za bilet. A jesli chodzi o firmy, w ktorych mozna samemu kupic bilet to z tego co sie dowiadywalam jest tak, ze laczac wszystkie koszty programu w calosc wychodzi tyle samo, bo gdy kupujesz sam bilet wtedy jest drozszy program. Niestety tak to juz jest:( Wiec warto sie skupic na firmie, ktora oferuje naprawde dobre oferty pracy i traktowac to jako priorytet :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...