nela Posted January 12, 2006 Report Posted January 12, 2006 Hej wszystkim. Maj/czerwiec wybieram sie do USA i zalatwiam sobie prace sama.....czy ktos z was pracowal w NYC i moglby rzucic pare namiarow...wole miec cos wczesniej by z jezykiem do pasa nie latac po miescie szukajac pracy. Jaka prace najlatwiej znalexc w NYC i jak placa?? czekam na opinie i pomoc.
nela Posted January 13, 2006 Author Report Posted January 13, 2006 zieki zajrzalam, na pewno sie przyda pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.