Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!!

Mam pytanko dotyczące limitów baga?owych w samolotach. Jest przepis ?e: To, from or via USA, Canada, Mexico, Central America, the Caribbean, Bermuda (and Brazil from 1 May 2004) and Nigeria:

Two pieces each weighing no more than 32kg (70lbs) and being more than 158cms (62ins) total dimensions (length+width+height).

Tak sie sklada ze moja waliza ma wymiary 161 cm :/ . Czy na lotnisko moga sie do tego przyczepic. Czy oni mierza tam baga? co do cm??

Dzieki z góry za odpowiedzi.

Pozdrowionka :D:)!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

Mam pytanko dotyczące limitów baga?owych w samolotach. Jest przepis ?e: To, from or via USA, Canada, Mexico, Central America, the Caribbean, Bermuda (and Brazil from 1 May 2004) and Nigeria:

Two pieces each weighing no more than 32kg (70lbs) and being more than 158cms (62ins) total dimensions (length+width+height).

Tak sie sklada ze moja waliza ma wymiary 161 cm :/ . Czy na lotnisko moga sie do tego przyczepic. Czy oni mierza tam baga? co do cm??  

Dzieki z góry za odpowiedzi.

Pozdrowionka :D:)!!

az tak to nie sprawdzaja...

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi moi drodzy czy te wymiary podrecznego wynikaja z miejsca jakie jest na ten bagaz przewidziane pod siedzeniem ?? lece lufthansa, szerokosc mojego podrecznego przekracza o 6 cm. norme, czy to znaczy ze sie nie zmiesci tam gdzie sie zmiescic powienien ??

na stronie Lufthansy napisali ze we Frankfurcie bagaze podreczne sa wazone, czy to prawda ?? czy jak mnie wpuszcza do samolotu w Polsce to we Frankfurcie moga powiedziec, ze mam za ciezki podreczny ??

dziekuje i pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecia3em w swoim ?yciu chyba 4 albo nawet i 5 razy przez Frankfurt i nigdy nikt nawet nie spojrza3 na mój baga? podreczny.

Co do miejsca na baga?, najpierw staraj sie zape3nia baga?nik co jest nad Tobą a dopiero w ostateczności (ostatecznej ostateczności jeśli mozna tak powiedziea) pakuj bagaz pod siedzenie, które jest przed Tobą. A to z tego wzgledu, ?e pod siedzeniem przed Twoim bedziesz trzymaa nogi, a baga? le?ący tam skutecznie to uniemo?liwia. Kilkanaście godzin w ekonomicznej klasie w samolocie nie jest najprzyjemniejszą rzeczą, a co dopiero jak nie ma gdzie nóg postawia.

Wniosek koncowy: kombinujcie jak sie da z baga?em, ?eby go upchnąa na pó3kach nad fotelami bo inaczej bedziecie mieli cie?ko.

P.S. Miejsce pod fotelem ma określony wymiar wiec tam zbyt obszerny baga? podreczny sie nie zmieści. Wchodzi tam ten "wymiarowy", ale spokojnie - zazwyczaj wszystko mieści sie na pó3kach. Powodzenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...