Jump to content

Informatory o H2B w Mohegan Sun i Foxwood Casino USA !!!


Recommended Posts

Hej wszystkim,

Jestem Tomek, w tym roku prawdopodobnie wyjadę do USA na H2B do któregoś z tych kasyn. Mam zamiar napisać informatory o tych kasynach na temat samych kasyn, pracy tam, wiz H2B i jak to będzie wyglądało na miejscu oraz zrobić dużo zdjęć - nie tylko samych kasyn, ale też najbliższych okolic, miasta, sklepów itp. Wszystko co będzie potrzebne do życia i za pewne będzie to wielkie uproszczenie dla wszystkich wyjeżdżających czy to 1 raz do USA czy też w te okolice.

Jestem ciekaw czy byłyby jakieś osoby tym zainteresowane ???? Proszę mi słać krótkie info na temat co by Was interesowało i czy byście chcieli później uzyskać te informacje ?? Mój mail to tomek22z@o2.pl

Pozdrawiam wszystkich :) !!!!!!!!

Tomek Zajączkowski

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pewnie że byliby zainteresowani. Chociażby ja (my) bo razem z chłopakiem planujemy wyjechac w lipcu 2006 do któregoś z kasyn. Nie wiemy tylko czy Youth Exchange Center to dobra i wiarygodna organizacja. Może ktoś ma juz w tym doświadczenie?

Link to comment
Share on other sites

Cel szlachetny tylko ciekawe czy jak przyjedziesz i zaczniesz pracowac i jeszcze sie okaze ze nie masz czym dojezdzac do pracy w niedziele i jak wracac bo bedziesz mial np. swinga a zarabial bedziesz z 1500 na reke to bedzie ci sie chialo robic jakies informatory?

Zobaczymy.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...