Skocz do zawartości

Resort Quest-Delaware


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

hej! ja w tym roku tez wybralam pracodawce z resort quest. moze sie spotkamy kto wie? :) zbytnio nic wiecej o pracodawcy nie wiem oprocz danych w internecie i ze stron hotelu. Jesli chodzi o hms host to odradzam pracowalam dla nich w poprzednie wakacje i srednio mi sie podobalo. Duzym plusem sa nagdgodziny ale nic poza tym. Ciezka praca, malo studentow zagranicznych i peryferyjna lokalizacja:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pojedziecie do BethanyBeach to cudnie :) ja jade i bede pracowac u swojego szefa KitesTailsAndToys, jade na wat po raz 2 z almaturu ( wczesniej z btc). wylot mam 12 czerwca z warszawy.

co do tego waszego RQ to slyszalam tylko od kumpeli ktora pracowala tez w BB ale 2004 ze dduuu zo placa ale nie wiem dkaldnie jakie to stanowiska. mowila jedynie ze to sa takie wielgasnie apartamenty, co ja mówie wille - do ktorych sie wparowuje w 5,6 osob i ma sie np. godzine czy dwie na posprzatanie tego. raczej meczace - jak to hausekeeping...blee :)( pracowalam chyba w 4 hotelach... never more) wiem ze duzo zawsze jest chetnych na takie akcje wiec konkurencja tam bedzie spora

ps. jak juz bedziecie wiedziec ze na 100 jedziecie odezwijcie sie do mnie gg 2197255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...