Skocz do zawartości

Szybszy powrót z Campu


Rekomendowane odpowiedzi

jezeli powod wyjazdu to twoje "widzi mi sie", to tracisz to za co placil sponsor (bilet powrotny, ubezpieczenie itp.) no i jesli dyr. campu bedzie chcial to cie podkabluje do sevisu, a to gwarantuje problemy przy nastepnym wjezdzie. ale jesli wyjazd z campu ma jakas wazny powod to to co bedzie sie z toba dzialo zalezy od organizacji ktora ci wyjazd organizowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

ogolnie mam t tym tewmacie doswiadczenia raczej malo przyjemne pracowalem jako counselor na campie z dwiem angolkami niestety ploty napuszczaly na mnie do tego gosc, ktory byl szefem campu byl kompletnym kretynem i sie rozstalismy wiec udalem sie z kalifornii do NY i w dwa tygodnie natrzaskalem 3000$ na demolation (25$/h bardzo dobra stawka jak na kontraktora), a na campie po 9 tygodniach dostalbym moze 900-1100$ ale praca jes nawet fajna, ale to juz zalezy z kim sie pracuje ja mialem akurat ten nie fart gdyz uczylem dzieciaki jazdy konnej z dwoma angolkami, ktore po drabince na konie musialy wsiadac do tego byly habety po 20 la, ktore po 15 minutach sie nie chcialy ruszac, a inna rzecz to szopy w ktorych przyszlo mieszkac po 8 osob w jednym masakra - 0 ogrzewania (w kalifornii bardzo goraco w dzien, a bardzo zimno w nocy) i jeszcze dziury w scianach wielkosci reki ... ja dziekuje bardzo, a sprobuj powiedziec ze cos zle jest to cie wywala :lol: tak jak niestety mnie coz bywa na szczescie ja mam wielu przyjaciol w stanach oni mi pomogli i dzieki nim mialem i pieniadze i bilety lotnicze i pobalowalem troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

hello ja dostalem plejsment guarantee i bardzo boje sie rozmowy z konsulem nie wiem czemu - umiem sie dogadac po angielsku, ale bardzo sie boje, pomozcie mi ! zeby nie wnikac - jak mam quaranntee to nie powinno byc problemu, zlozylem papier w grudniu i nie wiem gdzie jeszcze jade bo nie mam kampu ale tym sie nie martwie bardziej rozmowa z grubym konsulem! (nie pisz tak o drugim cz3owieku, zw3aszcza ?e jesteś wcią? od Niego zale?ny)

Za3o?y3eś oddzielny wątek, wiec nie powtarzaj tego samego w innych, dobrze? Pozdrawiam, Ch. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...