kasia11 Posted January 13, 2006 Report Posted January 13, 2006 hej Czy może mi ktoś dokładnie opisać jak wygląda sprawa z pracodawcami z Student Adventure?Na stronce podaja ciekawe oferty pracy (te najlepsze podobno jeszcze są). W biurze powiedzieli mi , że pracodawca przeprowadza z toba rozmowe telefoniczną i na tej podstawie wybiera pracowników.Jak to dokładnie wygląda w rzeczywistości? Dzięki za informacje.
monikaSA Posted January 16, 2006 Report Posted January 16, 2006 z niektorymi pracodawcami masz rozmowe w warszawie, z niektorymi telefonicznie.. pracodawca decyduje na jakim stanowisku bedziesz.. oni sprawdzaja czy nadajesz sie do danego pracodawcy, nie zapisza cie gdzies gdzie nie masz szans.. :-) biuro polecam łódzkie napewno, bo tu duzo zalezy kto pracuje za biurkiem.. w innych miastach nie znam ludzi ale ogoonie student adventure jak najbardziej polecam..
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.