Skocz do zawartości

Laughlin - dobre miejsce???


creek

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej!!!

Prosz4e o wszelkie info na temat Laughlin.. Wiem, Chomik napisal mega post, ale moze jakies inne osoby cos by jeszcze napisaly??? Jak duzo jest tam Polakow??? To naprawde bardzo mala miescina???? Warto tam poojechac??? Wylot planuje okolo 22 maja, chyba znajde wtedy jakas druga prace?? I co najwazniejsze... Chomik i inni... czy zwroca mi sie koszty programu jesli wyjade na 4 miesiace do 2 prac???

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi i komentarze :)

Pozdrawiam!!!!!!! i zycze milej niedzieli :)

:););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stary bylem w ubieglym roku w Laughlin i powiem ci tyle , ze wyjazd sie zwraca na 100% , jest to mala miescina ale mi sie tam naprawde podobalo, a praca w kasynch jak dla mnie byla super, krotko mowiac mam bardzo mile wspomnienia i zamierzam tam w tym roku tez jechac , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

bylam w laughlin 2 razy i wcale nie jest tam tak zle jak niektorzy mowia. co prawda mala miescina i nie ma za duzo rozrywek ale jesli sie chce to mozna sobie cos zorganizowac. polecam mieszkanie na vistas (chociaz ciezko sie tam dostac), super warunki, blisko do sklepu itd. z praca jest w miare ok, chociaz ja pracowalam w harrahsie no i generalnie polacy nie dostawali tam zbyt ciekawych pozycji. w kazdym razie mam mile wspomnienia i polecam, mozna sie ladnie opalic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...