Skocz do zawartości

Fizjoterapia a USA....


pinkx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jesli masz juz licencjata to sie nawet nie zastanawiaj tylko smigaj do stanow jak masz mozliwosc. Tam jest ogromne zapotrzebowanie w kazdej dziedzinie zwiazanej z medycyna itd. Wiem to, bo mam tam rodzine ktora obraca sie w tych sferach i to jest sprawdzona wiadomosc. Ja sama koncze zarzadzanie ale to mi sie nie przyda do niczego tam bo tez planuje wyjechac, dlatego zamierzam jak najsaybciej studia licencjackie z pielegniarstwa. Powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesli masz juz licencjata to sie nawet nie zastanawiaj tylko smigaj do stanow jak masz mozliwosc. Tam jest ogromne zapotrzebowanie w kazdej dziedzinie zwiazanej z medycyna itd. Wiem to, bo mam tam rodzine ktora obraca sie w tych sferach i to jest sprawdzona wiadomosc. Ja sama koncze zarzadzanie ale to mi sie nie przyda do niczego tam bo tez planuje wyjechac, dlatego zamierzam jak najsaybciej studia licencjackie z pielegniarstwa. Powodzenia i pozdrawiam

wszystko fajnie i pieknie - tylko najpierw trzeba to jakos ladnie prawnie rozegrac... czyli miec zezwolenie na prace w branzy medycznejw usa... a to nie jest takie hop siup.... bo zaden szpital/przychodnia nie zatrudni nikogo do "obslugi" pacjenta bez wczesniejszego potwierdzenia w warunkach amerykanskich jego umiejetnosci..... miedzy innymi dlatego amerykanie studiujacy medycyne (po angielsku, wg amerykanskiego programu i poziomu wymagan) u mnie na uczelni - po powrocie do usa musza zdac panstwowy egzamin dla osob, ktore sie ksztalcily poza granicami usa... a to wcale nie jest latwe cos takiego zdac... - wiekszosc to oblewa... wiec radze najpierw isc na jakis baaaardzo dobry kurs angielskiego - najlepiej medycznego, a dopiero potem probowac startowac do usa..

a jesli juz bardzo chcesz opuscic polske i sprobowac szczescia na zachodzie, to proponuje to zrobic w UK - formalnosci zwiazane ze zgoda na wykonywanie uslug medycznych zrobisz w okolo 2 miesiace (background check i rozne tam takie) no i potem tez bardzo dobrze zarobisz w swoim zawodzie... - bo w UK jak wszedzie na tzw zachodzie - medycyna jest w cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...