Skocz do zawartości

Zaswiadczenie o niekaralnosci


Rekomendowane odpowiedzi

wygląda to tak...

zaświadczenie o niekaralności wraz z tłumaczeniem wymagają już przy dostarczaniu dokumentów biurowi z którym jedziesz...

jeśli tego nie dostarczysz to po prostu nigdzie nie pojedziesz...i kropka.

a to czy mogą sobie sami sprawdzić...rzecz jasna...pewnie mogą...ale muszą mieć to na piśmie...a na piśmie wystawi to zaświadczenie tylko sąd rejonowy czy jakiś tam inny z twojej miejscowości.

wprowadzili to po tym jak zamachowcy z 11 września przylecieli do stanów właśnie na program W&T...

a przynajmniej tak wyczytałem w mądrej literaturze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaświadczenie o niekaralności wraz z tłumaczeniem wymagają już przy dostarczaniu dokumentów biurowi z którym jedziesz...  

jeśli tego nie dostarczysz to po prostu nigdzie nie pojedziesz...i kropka.

jeśli chodzi o WAt to g.. prawda:] w żadnm biurze tego nie wymagaja, natomiast jeśli chodzi o wyjazd typu Camp to jak najbardziej masz racje:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym ziarno prawdy, otoz w tamtym roku wybieracjac sie na WAT do kasyna musialem przedstaiwc takie zaswiadczenie, przetlumaczone przysiegle na angielski.

Nie wiem czy byl to wymog ambasady czy pracodawcy. Nie wiem czy bedzie to wymagane w tym roku, ale jak znam zycie to z roku na rok "ulatwien" przybywa, wiec czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nikt takich głupot nie czytał jakie pisze Zyziek, trochę to sprostuję . W zadnym biurze podczas wyjazdu na WAT nikt nie wymaga zaswiadczenia o niekaralności .

halo kolego...czy ty sobie czasem zbytnio nie słodzisz??

jakie głupty??...głupoty to ty wypisujesz bo jeszcze mało o życiu wiesz!!

i oby to był twój ostatni post w takim stylu!!

tak się jakoś dziwnie złożyło...misiu, że już odesłałem wszystkie papiery do emakolpolu, a oni do organizatorów...i tak sie dziwnie złożyło że (uwaga teraz będe krzyczyczał żebyś sobie to wbił do swojej młodej główki)...ZAŚWADCZENIE O NIEKARALNOŚCI WRAZ Z TŁUMACZENIEM BYŁO NIEZBĘDNE...

jeśli bym im tego nie przedstawił (w sumie dwa dokumenty)...pojechałbym do [beeep]lon, a nie do stanów...

i nie życze sobie aby jakiś młody kozak jak ty podważał moje zdanie...bo jeśli by tak nie było, to po kiego bym to pisał??

...no chyba że wiesz lepiej...a ludzie z emako poprosili o dokumenty za 70 PLN (ich wartość) żeby sobie zrobić samolocik i popatrzeć jak lata :?

Chlopaki, wyluzujcie - Zyziek ma racje, jesli chodzi o zaswiadczenie, nie ma co do zamachowcow i W&T, nie kloccie sie juz wiecej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja się wcale nie gniewam...poruszył mnie tylko ton twojej wypowiedzi...nie można rzucać tekstami w stylu "głupoty" w momencie gdy samemu nie wie sie dokładnie :)

co do zamachowców...wyczytałem w tygodniku typu polityka albo newsweek...ale oczywiście nie musi to być prawda...ba może nawet nie jest...ale w każdym bądź razie...skoro pisali, to pewnie były jakieś poszlaki :(

i tym optymistycznym akcentem zakończmy spór i wątek :)

ps. jeśli któreś z Was lubi dobre technio, to polecam William Orbit - Barbers Adagio For Strings...totalna [beeep]ioza :D

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Zyziek a do jakiego kasyna sie wybierasz z emakopolu i z którego biura? bo ja mam zamiar właśnie wybrać jakieś i jutro chcem odwiedzić to biure w sprawie zapisów, byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie do jakiego lepiej jechac a które omijać, osobiście mysle o foxwood, znajomy był na ostatnich wakacjach i naprawde sporo przywiózł

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...