Skocz do zawartości

Wyrok w zawieszeniu, wiza turystyczna, prosba o pomoc !!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Mam bardzo ważną sprawe i chciałbym prosić was o pomoc. Sprawa jest następująca. Mój przyjaciel posiada wyrok w zawieszeniu za spowodowanie wypadku pod wpływem alkocholu (mniejsza z tym, że to nie on prowadził i został w robiony), a został zaproszony przez wujka na wakacje. Chciałby wyjechać w celach turystycznych do USA. Problem w tym, że on jak i ja nie mamy pojęcia z jaką reakcją on może spotkać się w ambasadzie. Dodajmy, że już raz została przyznana mu Promesa na wjazd do USA, lecz jej nie wykorzystał z różnego typu zaistniałych sytuacji. Jednak wtedy jeszcze nie posiadał wyroku. Na wniosku wizowym mamy pytania które trzeba zaznaczyć i jest tam pytanie związane z karalnością? Jakie są szanse, że po zaznaczeniu i przyznaniu się do tego faktu mój przyjaciel otrzyma wize? A może warto jest nie zaznaczać tego? Nie wiem także czy w ambasadzie sprawdzają tego typu informacje? Ma mętlik w głowie i niewiadomo co robić? Prosimy o pomoc! Może ktoś z was miał taką sytuacje i zna odpowiedź na te pytanie.

Pozdrawiamy Was Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...