Skocz do zawartości

Wiza K-3


Magda H.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem zona amerykanina, jestesmy krotko po slubie i zdarzylo sie, ze MUSZE wrocic do Polski a nie zlozylismy jeszcze papierow do USCIS...30 dni temu minal mi termin na I94. Staramy sie szybko wyslac odpowiednie dokumenty itp. ale USCIS kompletnie nas "zakrecilo" :evil: To, co niby ma byc najprostsze w tej sytuacji ma wygladac tak: I130 i G325 wysylamy, akurat my do Nebraski. Ja wyjezdzam , ponoc mam to zrobic szybko zanim minie mi 180 dni....moj maz dostaje potwierdzenie i wtedy wysyla do Chicago I129F. Ja w Wawie sobie czekam i jak I129f zaakceptja to ja sie umawiam na rozmowe o K-3....czy tak to wyglada i czy ktos wie cokolweik WIECEJ na ten temat, :P albo ma dla nas jakies lepsze rozwiazanie? ZLozylo sie taka nie inaczej...ja chce miec jakakolwiek pewnosc, ze za jakis rozsadny czas bede mogla wrocic? CZy ktos wie cos wiecej na ten temat? Bardzo prosze o jakas rade. Dzieki bardzo. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...