Skocz do zawartości

Zielona Karta-dziecko 4-letnie na rozmowe z konsulem


Tomek 256

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie Pozdrawiam

Założyłem już wcześniejszy post w sprawie "Czy dziecko 4- letnie musi być na rozmowie z konsulem". Zostaliśmy wylosowani w loterii wizowej Zielona Karta. Przepraszam że nie do końca się wyraziłem. Bardzo proszę o pomoc. Może ktoś miał podobny problem?

Ps.Dokumenty już mamy wszystkie.Posiadam też dokument I 134. Czy mam zabierać również zaświadczenie z banku o środkach własnych? Czego robimy xero kopie? Czy również robimy xero dokumentów z koperty 1,2 o zawiadomieniu o wygranej i dalszych wskazówkach?

Bardzo proszę o pomoc. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to pomoze odpowiedziec ci odpowiedziec na powyzsze pytania

http://poland.usembassy.gov/poland-pl/img/..._przewodnik.pdf

Zreszta ten druk powinnienes miec na stronie 3-5 masz inforamcje na temat dokumentow i dzieci.

Zaswiadczenie z banku na pewno nie zaszkodzi. A ksero zrob po prostu wszystkich dokumentow jakie bedziesz przedstawial w ambasadzie.

Oczywiscie nie ma najmniejszej potrzeby przynoszenia instrukcji otrzymanych z kcc odnosnie postepowania w prcocesie starania sie o zk.

Wazna jest tylko strona ( i ja powinniesc zabrac) na ktorej jest zawiadomienie o zaproszeniu Cie na rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...