Skocz do zawartości

Kto się wybiera do Yellowstone??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak w temacie :) Czy ktoś wybiera się z biurem BTC do Yellowstone? Jeśli tak, to kiedy? Poczytałem wiele o tym miejscu i w przyszłym tygodniu zamierzam na Targach pracy zgłosić się do pracy tam. Ma ktoś podobne plany? :) Albo czy ktoś zna jakieś fakty, za tym żeby tam nie jechać? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świstaki...?:) Żartuje rzecz jasna, ale jest kilka powodów. Po pierwsze termin-praca od 1 lipca(tylko po tym terminie moge podjąć), po drugie-stawka(jest do zaakceptowania dla mnie), po trzecie- nie interesuje mnie praca w kuchni,itp, tylko co najwyzej hotel(wiec duza czesc ofert odpada). Nie widze dla siebie innej ,pewnej alternatywy. Warto chyba zaznaczyc ze jade pierwszy raz, dlatego nie znam moze realiów pracy na WAT. Wiem ze kasyna są o niebo lepsze(bo sam jedziesz chyba) ale ja pod koniec czerwca mam sesje...nie da rady wiec :) A dlaczego akurat Park....zbieznosc, akurat tam jest hotel :( Znasz lepsze propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

Bylam w Yellowstone w 2004 roku i bylo swietnie!!!!! To bylo naprawde fajne przezycie. Praca w parku to praca z daleka od wielkich miast czy cywilizacji, ale warta polecenia. Nie nudzilam sie tam bynajmniej, jak nie wycieczka po parku ( a jest tam mnostwo do zobaczenia) to wycieczka na zakupy (raz na miesiac - przynajmniej nie tracilam kasy :) , badz chodzenie po gorach skalistych. Nie jest to miejsce, by zarobic kokosy, ale zostalo mi jeszcze kasy po oddaniu mamie :) Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Creek, a mogłabyś mi napisać jak najtaniej(najlepiej) dostać się do Bozeman? Jesli bym brał pod uwage samolot to dokąd go brać? Do Denver, Salt lake City? Jak chcę na Greyhundzie znaleźc połączenia Salt Lake City -Bozeman cyświetla się że stacja nie obsługowana czy coś takiego :) Napisz jeśli możesz jak Ty dojechałaś i wracałaś. Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

sorki, ze tak pozno odpisuje, mialam klopoty z netem... No wiec ja dostalam sie do Bozeman tak: najpierw złapałam metro w Chicago z lotniska na najblizsza stacje przy Greyhoundzie, kupilam bilet i po 40 paru godzinach znalazlam się w Bozeman. Wrocilam identycznie :) W sumie ten czas szybko mi zlecial, pospalam sobie no i zobaczylam po drodze naprawde ciekawostki przyrodnicze, w tym 2 parki narodowe :( z Chicago do Bozeman zaplacilam za bilet okolo 80 dolców, wiec moim zdaniem nie jest to drogo :( natomiast przed powrotnym autobusem wykupilam sobie bilet na Greyhounda z 2-tygodniowym wyprzedzeniem, a wtedy jest chyba jakos 20 % taniej.. Nie wiem jak wyglada polaczenie Bozeman-Salt Lake City.. Pamietam, ze kumpel sie tam wybral, ale autem.. ale mysle ze jest mozliwe to polaczenie, moze nie bezposrednie, ale z przesiadkami... Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, ze tak pozno odpisuje, mialam klopoty z netem... No wiec ja dostalam sie do Bozeman tak: najpierw złapałam metro w Chicago z lotniska na najblizsza stacje przy Greyhoundzie, kupilam bilet i po 40 paru godzinach znalazlam się w Bozeman. Wrocilam identycznie :) W sumie ten czas szybko mi zlecial, pospalam sobie no i zobaczylam po drodze naprawde ciekawostki przyrodnicze, w tym 2 parki narodowe :( z Chicago  do Bozeman zaplacilam za bilet okolo 80 dolców, wiec moim zdaniem nie jest to drogo :( natomiast przed powrotnym autobusem wykupilam sobie bilet na Greyhounda z 2-tygodniowym wyprzedzeniem, a wtedy jest chyba jakos 20 % taniej.. Nie wiem jak wyglada polaczenie Bozeman-Salt Lake City.. Pamietam, ze kumpel sie tam wybral, ale autem.. ale mysle ze jest mozliwe to polaczenie, moze nie bezposrednie, ale z przesiadkami... Pozdrawiam ;)

kolezanka jedzie w okolice Bozeman juz drugi raz( byla i znowu jedzie do malego nmiasteczka,ktore zapomnialam jak sie nazywa:-) ) i tez tam sie tak dostaje. do Chicago,potem greyhound- albo szuka teraz lotow z CHicago do Bozman i chyba bedzie kupowac bilet za $140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sims->tak też znalazłem, nawet już zapłaciłem za ten lot ;)Ale strasznie drogo to mnie wyniosło...:)

creek-> bilet Greyhounda z chicago do bozeman za 80$? :| Jak to możliwe, ja spr w necie to bilet taki w obie strony kosztował jakies 290$ . Biorąc pod uwage cenę, oraz czas podróży , zdecydowałem się na samolot, który dużo mnie kosztował,ale za to w 5h przeniose sie z Chicago do Bozeman 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...