Skocz do zawartości

Internet w Usa


Ciacho30

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Jeśli Maja komórke mogli by jej uzywac jako modemu.. wtedy wystarczy kabel USB bądź COM oczywiscie rodzaj kabla w zaleznosci od modelu telefonu.. zainstalowac odpowiednie oprogramowanie (tez zalezne od tel.) i heja ;) oczywiscie po ustawiac wszystko jak trzeba i powinno grac :) oczywiscie nie Powinni oczekiwac jakihś "smerfastycznych" przepustowości, od tak na dane pobierane przy kazdym otwarciu stron www powinno wystarczyc :) karta bylaby potrzebna w wypadku np. polaczenia sie w siec z innym komputerem ktory jest podpiety do internetu, wtedy moze to byc karta na tzw. "skretke" czyli kablowe polaczenie, badz radiowa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie wiem czy jeszcze jest ta promocja (dawno nie bylem w bb i cc) ale ja mam net z comcast za 30$ miesiecznie, idzie z 6 mbps chyba, jesli rodzinka ma kablowke z comcast to cena netu spada do 20$. ale uwaga, promo jest tylko na pol roku, przy czym nie ma kontraktu, wiec po pol roku mozna wypowiedziec umowe bez zadnych konsekwencji. modem po m-i-r wychodzi prawie darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Do Laptopa to tylko karte sieciowo-radiowa , zastanawiam sie czy czasem tej karty nie masz wbudowanej w laptopie , musisz sprawdzic a jak nie to mozna kupic taka karte np. na PCIMCIA :wink:

Wydaje mi sie ze w USA gdziekolwiek bys byl ( no moze przesadzilem ale prawie wszedzie) bedizesz mial zasięg i bez problemu mozesz połączyc sie z netem. Zazwyczaj Amerykanie nie stosują specjalnych zabezpieczen takze z łatwościa mozna sie podłaczyc na "lewo" ( nie to żebym polecał czy cos :wink: :wink: :wink: ) a jak nie to spytac jakiegokolwiek providera aby dodał MAC adres na serwer i mozna sie cieszyc dostepem do netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...