Skocz do zawartości

Kilka pytanek :)


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :-)

czytalem na jakiejs stronce ostatnio ze moge jechac na camp maja ukonczone 18 nie jest konieczne byc studentem czy to prawda:>??

Czy na takim campie da sie cos zarobic zeby wyjsc na czysto i przywiesc jeszcze co do polski ?? Czy jest tam duzo robotyyy , czy raczej praca jest lajtowa i mozna sie raczej dobrze bawic niz nazekac? czy po zakonczeniu campu moge zoostac w stanach i posiedziec jeszcze miesiac u kolezanki w innym stanie? i czy mam jakis wybor na jaki camp trafie chodzi mi o wybor miasta czy stanu ?? z gory dzieki za posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gory dzieki.... za przejrzeniem najpierw inncyh postow przed pytaniem sie o cos!!!! co do pracy to zalzy jak trafisz??? moze sie zdarzyc ze bedziesz mial przej....:) albo bedzie fajnei i lajtowo, ale przewaznie jest pomiedzy z przewaga tego pierwszego:) jest kilka opcji zbey wybrac sobie camp: 1. isc na tarhgi pracy campow ktore pewnie beda gdzies w marcu 2. poszukac na necie campow i wyslac do nich maila czy Cie przyjma itp, jak ci wysla zaproszenie to bedziesz mial z glowy. A jak sie zarejestrujesz w CA i bedziesz sam czekal na camp to tez dostaniesz tlyko nei wiadomo jaki:) ja np bylem na targach ale i tak wybralem nieciekawie ( LOHIKAN:/ ) wiec nie am reguly;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a Ty sie dalej pytasz:)poczytaj sobie:) jedni mowia ze mozna , jedni ze nie. najlepiej zadzwon sobie do CA, telefon znajdziesz na www.campamerica.pl i tam sie dowiesz jak jest na prawde. Jakbys byl w liceum to mozesz jechac jako counselor ale miedzy liceum a studiami to jest wlasnie problem:/ ale staraj sie, probuj bo naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo nie doszukalem sie na tej stroncee dokladnie wieku jest napisane ze to dla studentow ale kiedys na pewnej stroniee wyczytalem ze wystarczu miec 18 lat i nie trzeba byc studentem wystarczy matura wiec jesli moglby ktos mi to dokladnie wyjasnic i powiedziec czy mam mozliwosc wyjechani na ten camp to bylbym wdzieczny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mozliwosc wyjazdu:)

ale masz do wyboru tylko opcję counsellor (wychowawca) lub special counsellor (wychowawca dzieci w danej dziedzinie-np. pływanie, siatkówka czy coś w tym stylu). Musisz mieć trochę doświadczenia z dziećmi i angielski na takim poziomie,żeby się z tymi dzieciakami dogadać:)

no i tez wytłuaczyć konsulowi,że nie chcesz zostać w USA :]

Jesli chcesz wyjechać, zapisz się jak najszybciej:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...