Skocz do zawartości

Wiza turystyczna B2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie...

25 czerwca jade na rozmowe z konsulem w sprawie wizy turystycznej... zebra3am wszelakie dokumenty tj. zaświadczenie z pracy, zaświadczenie o w3asnym mieszkaniu, zaproszenie od kole?anki, która jest obecnie w Stanach, wykaz z Banku o stanie konta... Zostaje tu tzn. w Polsce mój mą?... Chcia3abym sie dowiedziea na jakie pytania mam sie przygotowaa ze strony konsula... o co konsul pyta przewa?nie podczas rozmowy... I jakie mam szanse otrzymania wizy... Staram sie o nia po raz pierwszy... jeszcze nigdy nie by3am w Usa. Mój cel wyjazdu turystyczny - odwiedziny przyjació3ki... chce wyjechac na 2 - 3 tygodnie w zalezności na ile fundusze pozwolą :D

Prosze was kochani o odp.

Ps. mam 25 lat... mo?e i to jest wa?ne dla konsula???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp...

Chcia3abym sie jeszcze dowiedziea... bo s3yszalam, ?e rozmowa jest przy okienku (tak jak w banku) czy dostep do konsula jest ca3y zaszklony czy szybka jest niewielka... czy podczas wywolywania imienia i nazwiska wyczytywane jest to przez mikrofon...czy konsul bredzi sobie coś tam pod nosem... Kochani nie dziwcie sie moim pytaniom ale mam lekki niedos3uch i obawiam sie ?e moge konsula niedos3yszea... Czy ktoś mi mo?e odpowiedziea na dreczoce mniewątpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp...

Chcia3abym sie jeszcze dowiedziea... bo s3yszalam, ?e rozmowa jest przy okienku (tak jak w banku) czy dostep do konsula jest ca3y zaszklony czy szybka jest niewielka... czy podczas wywolywania imienia i nazwiska wyczytywane jest to przez mikrofon...czy konsul bredzi sobie coś tam pod nosem... Kochani nie dziwcie sie moim pytaniom ale mam lekki niedos3uch i obawiam sie ?e moge konsula niedos3yszea... Czy ktoś mi mo?e odpowiedziea na dreczoce mniewątpliwości...

szyba jest dosc gruba ale jest mikrofon. Podchodzicie po koleji do okienka jak twoj numer jest wywolany. Generalnie slychac ale musisz czasami sie wysilic jesli mikrofon nawala..

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w3aściwie to jeszcze jedno pytanko... Jak umawia3am sie na rozmowe to powiedziano mi, ?e konsul przyjmuje od godz. 7 30 do 11 30... Powiedzcie prosze jak szybko mam bya pod ambasadą tzn. o której godz. powinnam ju? czekaa - Koczowaa :P Chcia3abym jak najszybciej wyjśa z ambasady... czy ustawienie sie pod ambasadą o 6 00 rano sprawi ?e bede obs3uzona w pierwszej kolejności... odpiszcie prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jestem ju? po rozmowie... Niestety wizy nie dosta3am... by3am u faceta... zapyta3 do kogo jade ,gdzie podrozowa3am przekartkowa3 paszport, co robie... ile zarabiam czy mąz pracuje i ile zarabia... i to wszystko...

po czym dosta3am kartke z odmową wydania wizy :P:D:D

w przysz3ym roku spróbuje znowu mo?e mi sie uda...

a dziś mam kiepski humorek no i có? nie spe3ni sie mój American Dreams !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...