Skocz do zawartości

ile zarobiliscie bedac w usa ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram sie do usa za porednictwem BTC, sa to jak dla mnie i mojej rodziny bardzo wysokie koszty, dlatego chcialbym się dowiedziec od osob ktore juz byly w usa, czy pracujac tam przez 3 miesiace zwróciły się Wam koszty calego wyjazdu ? Ile srednio zarabialiscie na tydzien/miesiac i z jak duzymi wydatkami nalezy się liczyc będac tam na miejscu.

Z gory dziekuje za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej razem z biletem wydalam 5 tys zlotych, zarobilam na czysto w ciagu 3,5 miesiaca 5 tys ale $....latwo przekalkulowac ze warto!!!ale to wiaze sie z pewnymi wyrzeczeniami..jedzie sie zeby pracowac duzo!

zarobiłas na czysto 5tys $ ? tzn chodzi mi czy 5tys$ i w tym zawarty jest koszt całego programu czy bez tego... bo to mnie frapi... ja lece z YES'a do Laughlin do casyna River Palms

najwazniejsze dla mnie jest by ta cała impreza sie zwróciła no i zebys cos przywieźć ze soba... wspomnienia.. fotki... no i troche kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrocic napewno Ci sie zwroci :D ja bylam w Yellowstone, raczej nikt nie byl przekonany na poczatku pobytu, ze sie nam zwroci, a musialam oddac mamie 9 tys. (wtedy, tzn. 2 lata temu dolar stal za prawie 4 zl), i co??? zwrocilo sie!!! ostatni raz na worku bylam w New Jersey. Kupe kasy musialam za jedzonko i zakwaterowanie bulic, a mimo wszystko przywiozlam sporo kaski i aż tak znowu sie nie zaharowywalam. Ale oczywiscie wszystko zalezy od tego na jakiej pozycji pracujesz Kevin.. czy sa napiwki i jaki jest sezon... w kazdym badz razie polecam Ci z czystym sumieniem wyjazd na worka. Niezapomniane przezycia, doswiadczenie, nowo poznani ludzie i fajne miejsca... Warto :D pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrocic napewno Ci sie zwroci :D ja bylam w Yellowstone, raczej nikt nie byl przekonany na poczatku pobytu, ze sie nam zwroci, a musialam oddac mamie 9 tys. (wtedy, tzn. 2 lata temu dolar stal za prawie 4 zl), i co??? zwrocilo sie!!! ostatni raz na worku bylam w New Jersey. Kupe kasy musialam za jedzonko i zakwaterowanie bulic, a mimo wszystko przywiozlam  sporo kaski i aż tak znowu sie nie zaharowywalam. Ale oczywiscie wszystko zalezy od tego na jakiej pozycji pracujesz Kevin.. czy sa napiwki i jaki jest sezon... w kazdym badz razie polecam Ci z czystym sumieniem wyjazd na worka. Niezapomniane przezycia, doswiadczenie, nowo poznani ludzie i fajne miejsca... Warto :D pozdrawiam :D

no ja mam wylot zaplanowany na koniec maja... do kasyna... i praca jako kelner... chcialbym zalapac barback'a bo słyszłame tam najlepsze tipy sie dostaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowalem na campie - (camp america) w kuchni, a potem troche w maintenence. Zarobilem 2000 USD podczas wakacji, a wyjazd kosztowal mnie ok 2000 zl. albo mniej. Oprocz pracy poznalem mnostwo fajnych osob, ubawilem sie nie z tej ziemi... i przytylem sporo - to juz norma podczas wyjazdu do USA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...