Skocz do zawartości

Kupno biletu


Rekomendowane odpowiedzi

polecam wyszukiwarkę promocyjnych lotów www.kayak.com ;)

(ja niedawno kupiłam bilet Londyn-Denver-Londyn za 690$ z American Airlines)

Faktycznie tanie sa tam bilety, ale jakie restrykcje zawieraja? Bo nie moge znalezc tej informacji. Czy jest mozliwosc przebookowania dat wylotu,ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam wyszukiwarkę promocyjnych lotów www.kayak.com ;)

(ja niedawno kupiłam bilet Londyn-Denver-Londyn za 690$ z American Airlines)

Faktycznie tanie sa tam bilety, ale jakie restrykcje zawieraja? Bo nie moge znalezc tej informacji. Czy jest mozliwosc przebookowania dat wylotu,ile to kosztuje?

nie mam pojecia czy są restrykcje, ale nie wydaje mi sie. nie doczytalam sie. w moim bilecie nie ma restrykcji (no,oprocz tego,ze zmiana wylotu kosztuje 100$).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej jestem zadowolona z zakupow na yahoo.com- maz lecial w pazdzierniku z NY do Warszawy przez Dublin za 490$ co uwazam za rewelacyjna cene. Gneralnie bilety sa okolo 600-700$ i to tez dobra cena-zalezy od sezonu. Placi sie szybko bez zadnych ukrytych kosztow- ile masz napisane tyle placisz. Nie polecam natomiast serwisu aero.pl- wykonalamm tyle telefonow w celu potwierdzenia potwierdzenia ze myslalm ze mnei szlag trafi! Cena biletu zmienila sie z dnia na dzien mimo rezerwacji bo firma zapomniala doliczyc sobei prowizji,dzien przed wylotem okazalo sie ze nie mam biletu elektronicznego jak bylo wczesniej umowione, tylko papierowy i mam sobie go sama odebrac..a... po prostu koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam orbitz.com - maja dobry system rezerwacyjny i potrafi dobrze kombinowac/skladac oferty roznych linii/przeloty- i od razu kupujac bilet mozna w wiekszosci przypadkow od razu na mapce sobie wybrac konkretne miejsce.

skoro chca przyjechac w maju, niech sie zaczna rozgladac juz teraz no i w lutym - im wczesniej tym lepiej - bo jest wiecej wolnych miejsc w najnizszych taryfach (jednak sa one najbardziej restrykcyjne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...