Skocz do zawartości

Land of Make Believe , New Jersey


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

tez myslałam, o tym parku rozrywki do puki nei zadzwoniłam do kobiety (pochodzenia czeskiego jak mniemam), która powiedziała ze jest teraz w czechach i żeby zadzwonić do niej po szczegóły na jakieś interviu sie umówić itp. Rozmowa poszła b źle, ale to dlatego że chyba rozmawiała ze mną jadąc w tarmwaju , szum nic nie było słuchać, ale najlepsze było to że wypytywała mnei o wszystko to co w cv napisałam... Jakoś bez ładu i skąłdu to wszystko było. Mnie zniechęciła ale to moja subiektywna opinia.

swoją droga to tez z ccusa jade..wiec pozdrawiam.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzieki za odpowiedz. wiesz ja to jade po raz pierwszy na W&T i nie wiem czy dobrze Cie zrozumialam, ze Ty dzwonilas do tej pracodawczyni z Land Make belive i ona jest Czeszka i byla w Czechach wtedy w tramwaju i ze ogolnie to slabe wrazenie odnioslas tak??? Wlasnie ja sie mocno zastanawiam nad tym miejscem,

W ogole to jestem w wielkiej kropce, bo teraz ostatnio sobie przegladam forum i opinnie innych osob, i inne biura oferuja jednak bardziej poplatnych pracodawcow w porownaniu z CCUSA, wiesz ja nie nastawiam sie na przywiezienie jakiejs góry lodowej, ale też nie chce pracowac jak niewolnik... wiec sama nie wiem, ale z drugiej strony CCUSa jest w miare solidne, nie slyszalam jakis mocnych wad na temat organizacjhi programu, dlatego sklaniam sie zeby go wybrać, ale jednak troszke wyższa stawka kusi, a może ty skoro zdecydowalas juz jakos mnie przekonasz , heeee

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest dobrze zrozumiałeś. (tak w ogóle to moge ci podać do niej maila to sobie wyslesz cv czy cos tam podobnego- jak chcesz/ pewnie tez bedzie ci proponowała tel. bo jest teraz w Czechach = pewnie na targach )

Nie zrozum mnie źle, forum ma to do siebie, że wypisuje się swoje

subiektywne opinie. Nigdy nie byłam w LOMB, ale i ona mnie nie zacheciła (zresztą w ostatecznosci biorę pod uwagę wszelkie parki rozrywki).

Tez jade pierwszy raz, wiec zielona jestem jak ogórek. Szukam sama wysyam setki maili zeby sie na cos lepszego zapłapać i nie na za[beeep]u w miarę możliwosci.

Kurcze mam zapewne takei same rozterki jak ty, ale jeśli chodzi o parki to moja koleżanka była 2 razy w valley fair (koło minneapolis) i bardzo poleca (zarobiła 8000$ w 3 miechy).

Ja nastawiam sie tylko na wyjazd po kase - obym się nie rozczarowała.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz czy Ty juz sie zdecydowalas na CCUSA, bo ja nadal mam watpliwości, bo w sumie oferta ich pracodawcow mnie jakos narazie nie zachwyca, ale czasem moze jest lepiej postawić na pewność organizacji,

a to valley fair w minneapolis to z jakiej organizacji, ??? Ja w czwartek juz zamierzam sie już gdzies zapisac, by potem nie obudzic sie za późno...a Ty juz sie zapisala?, rety mam milion pytan bo w sumie tez po cześci nastawiam sie na zarobienie kasy a nie jakies wielkie rozrywki, choc wiadomo jesli sie dobrze zarobi to i pobaluje bez żalu, oki

pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja juz dawno sie zapisąłam do ccusa = polecono mi ich z czyjegos doświadczenia, a nei chciałam ryzykować z firmą widmo o których się ciągle czyta na tych postach.

Ja nie miałam jak wybierać pracodawcó bo oni mi swoich podali do piero jak sie zapisałam więc nie wiemdziałam co i jak.

Co tu się oszukiwać wszystko w gastronomii.

Chce przetrzeć szlak za pierwszym razem więc też nie licze na coś super - ale zawsze moge zmienić pracodawce jak juz dojade wiec tym sie nie przej muje tak bardzo.

Kumpela mi mówiła, że znajomi jej zapisali się w maju na program; wybrali jakiego kolwiek pracodawcę - dojechali i natychmiast znaleźli sobie cos co im odpowiadało i zmienili pracodawcę. Wiesz task też można - bez tych całych stresów przed.

Wiem też ze work4you - ma ciekawe oferty i gdybym sie nie zapisała juz na ccusa to pewnie z ich oferty bym skorzystała: mozesz sobie bez szuakania w necie, odrazu podpisac umowę z ich pracodawcą (na independent oczywiście) i jest troche taniej.

Więc polecam również ich.

walley fair też ccusa.

Daj znać później co wybrałeś i jak z pracą.

POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...