Skocz do zawartości

obrona przełozona po powrocie ze Stanów


Rekomendowane odpowiedzi

hej!! jestem na piatym roku studiow i chce wyjechac na worka po raz trzeci, czy wie ktos jak wyglada rozmowa z konsulem? czy wymaga ode mnie dokumentow na przelozenie obrony.? jesli tak jakie dokladnie to maja byc dokumenty? od kogo? i kiedy najpozniej moze byc obrona po powrocie ze Stanow??duzo troche tych pytan, ale to dal mnie wazne......;)emka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Dołączam się do pytania o zaświadczenie o przełożeniu obrony.

Może być napisane po polsku czy trzeba też przetłumaczyć na angielski??

Wystarczy na zaświadczeniu jedynie podpis promotora, czy jakaś

pieczątka jest wymagana też??

Był ktoś z zaświadzczeniem bez żadnej pieczątki na nim i dostał wize??

dzieki z góry za odpowiedzi

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze obowiazkowe bedzie zaswiadczenie z dziekanatu informujace ze po powrocie bedziesz jeszcze nadal studentem, bo jeszcze sie nie obronilas/es- czyli nie wystarczy jedynie podpis promotora. Zreszta taki zaswiadczenie podpisane przez promotora nie jest zadnym dokumentem, bo podpisac moze sie kazdy...:twisted:

Maksymalne odroczenie terminu obrony okresla kazda uczelnia, dla przykladu na UJ jest to chyba 4 miesiace od uzuskania absolutorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo jestem na ostatnim 4 roku studiów i tez lece do USA!

juz sie dowiadywałem ze:

musisz miec oficjalne pismo podbite podpisane przez dziekana uczelni i z opinia promotora.. do konsula musisz miec również index legitymacje studnecka... aktualnie podbitą i tyle...

dowiedziałem sie tez ze mozna zrobic myk.... wszystko poprzekłądac na np pazdziernik jak ja... sciemnic by dostac wize... a jednak bronic sie przed wylotem....bo na lotnisku juz nikt nie bedzie cie pytac kiedy masz obrone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...