Skocz do zawartości

Mam kijową prace. Czy moge zmienia?


Rekomendowane odpowiedzi

gdzie znalazle ta prace? na targach czy na wlasna reke szukales?

bo jesli na targach to radze nie zmieniac bo ci pracodawcy maja ciagly kontakt z organizacja sponsorujaca twoj wyjazd do stanow, ja zmienilem pracodawce na wlasna reke i mam teraz ogromne problemy, dostalem list ze chca wycofac sponsorowanie mojej wizy, jestem w trakcie szukania drugiej pracy ktora pozniej oni musza podobno uznac i sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja praca zosta3a znaleziona przez firme z której jade (YES), ale to chyba podobna sytuacja jak przy targach.  

pozdro

Musisz miec zgode fundacji aby zmienic prace. Jesli nie pojedziesz do McDonalda to moga Ci anulowac wize i drugi raz nie wjedziesz do USA. Warto sie zastanowic zanim cos takiego zrobisz. Moze lepiej tam pracowac + poszukac sobie druga prace???

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kusi mnie perpektywa leprzej "podstawowej pracy" a do tego praca dodatkowa. A czy sądzicie ?e uda3oby mi sie dogadaa z pracodawcą i sie zwolnia?

pozdro

Witaj,

ja sadze ze pracodawcy jest na reke ze taki student jak Ty (czy ja) bedzie pracowal za marne grosze, nie ma interesu by Cie" puścia" no ale probowac mozesz... Ja proponuje podpisac umowe z minimalna iloscia godzin i poszukac sobie drugiej, dobrze platnej pracy i np. po miesiacu kulturalnie sie dogadac, zebys mogl sie zwolnic.

Moja rada: nie uciekaj, badz grzeczny :P a jak juz bedzie pracowac to zrobisz rozeznanie :D i ewentualnie wtedy "bye bye"

pozdrawiam serdecznie :D

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak to mawia mój znajomy:

"zachowuj sie - byle jak ale sie zachowuj"

Jak bedziesz robi3 sabota? to na 100% nie dogadasz sie z pracodawcą.

Powiem wiecej je?eli nie by3es wystarczająco zaradny, ?eby znaleśa sobie pracodawcy w programie "self" to teraz nie u?alaj sie nad sobą.

POza tym pamietaj swoim zachowaniem promujesz nas wszystkich.

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...