Skocz do zawartości

Primm... jak tam jest ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja też wybieram się z ColumbusClub

Orientujecie się może ile może kosztowac bilet lotniczy do Los Angeles,

na tą chwile też jestem zapisany na początek czerwca, chyba na 5.

Lecę sam (no chyba że kumpel się zdecyduje), fajnie bybyło zebrać się jakoś w grupie, łatwiej wtedy znaleźć jakiś apartament.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też wybieram się z ColumbusClub

Orientujecie się może ile może kosztowac bilet lotniczy do Los Angeles,  

na tą chwile też jestem zapisany na początek czerwca, chyba na 5.  

Lecę sam (no chyba że kumpel się zdecyduje), fajnie bybyło zebrać się jakoś w grupie, łatwiej wtedy znaleźć jakiś apartament.  

Pozdrawiam

Przez Columbusa to nie bedzie tanio coś około 3,5k zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że 3500 zł jest bardzo prawdopodobne, zwarzywszy że do Los Angeles jest spory kawałek, no ale jeżeli bilet zamawia się na parę miesięcy przed wylotem na dodatek w momencie gdy teoretycznie bilety są nieco tańsze ta cena jest nieco za durza.

Ciekawe czy ColumbusClub reflektują na ISIC czy EURO26, te karty chyba upoważniają do minimalnego upustu na bilety, a przynajmniej jakiś czas temu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechalem z YTP w 2004 to wymagali karty, jak jechalem rok temu z BTC to ci twierdzili ze karta nic nie daje...

Jezeli moge cos doradzic to pamietajcie ze wasze ubezpieczenie, jakie wykupuje dla was sponsor jest wazne do konca ds'a, ma bardzo duzo obostrzen:]

Do obu kart dolaczone jest ubezpieczenie, wiec sie moze przydac w najgorszym wypadku.

Euro<26 jest karta o zasiegu raczej europejkim, w USA popularniejsze bedzie ISIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...