Skocz do zawartości

czy ktos byl w Colorado????????


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne mówisz? :)

A coś więcej, jak wyglada okolica, jakieś sklepy w pobliżu, miejsca gdzie się można rozerwać or sth?

Acha i jak wygląda sprawa ze znalezieniem drugiej pracy w Colorado Springs, czy są jakieś większe problemy z tym?

Z góry wielkie dzieki za odpowiedz. :D

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no więc tak

ogólnie Colorado Spring to taka troche, ze tak powiem obscesowo dziura heh ale bardzo ładna miasto zdaje sie liczy ponad 300tys mieszakncow ale wiesz w sumie wyglada to tak,ze jest sobie to centrum - downtown - pare wiezowców a reszta wszystkiego jest rozwalona - peryferie itptakie to rozlazłe - bez samochodu ani rusze - połozone tuz pod Rocky Mauntains u stop 4 tysięcznika - widoki niesamowite - mozna sobie w górki czesto chodzic - na ten cały 4 tysiecznikozna sobie wjechac samochodem nawet - a w Garden of the Gods czesto lądowałam na piciu pivka - skałki takie czerwone mozna uprawiac wspinaczke

sa tez sklepy ale nie jakies tam zatrzesienie takie poszczegolne sa centra na całym obszarze gdzie jest duza ilosc sklepów restauracji itp - no i malle - a Knajp jest pare fajnych naprawde bardzo fajnych - miło wspominam - w niedziele w colorado nie kupisz alkoholu nigdzie - takie prawo stanowe - a w pozostałe 6 dni liqour store jest czynny tylko do 23.30 - mozna sobie pojecha na rafting - spływ rzeka górska - pełno dookoła, skoczyc na bunge z najwyzej zawieszonego mostu na swiecie -Royal Gorgeolecam skakanie z spadochronu - w tandemie 160$rewelacja, tak wiec dos spokojnie w tym Colorado - ale pogoda zawsze super jak masz odpowiednia ekipe ludzi - ja tam to miejsce bardzo lubiłam - i blisko jest do Denver bardzo - w Denver jest jeszcze lepsze :)

a i jeszcze ta druga praca - no wiec nie ma problemu w restauracjach jako kelner - sporo ludzi z którymi pracowałam w hotelu tak sobie dorabiało - albo na contructions - albo całkiem niezła praca- mieszkałam obok takiego osiedla - gdzie koleś zatrudniał polaków wlasnie do pracy typu maintnance- hcodzisz po mieszakniach naprawiasz to i tamto - jak ktos sie wyprowadzi zmieniasz dywany itp - 2 dni w tygodniu wolnego i 400$ za tydzien czyli nie najgorzej jeszcze, hmm nie wiem co jeszcze ale jako takich problemów z ptraca to nie ma- jak jeszcze jakies informacje to prosze bardzo , pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...