Skocz do zawartości

Camp a niekaralność


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam takie jedno pytanie i bardzo prosze o odpowiedz osob znajacych sie na tym. Chcialbym sie dowiedziec czy mimo iz bylem karany, jestem w krajowym rejestrze czy mam szanse na wyjazd na Camp?? Zostalem ukarany grzywna w grudniu ub roku za jazde rowerem w stanie nietrzezwym. Prosze o odpowiedzi osob, ktore cos o tym wiedza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam takie jedno pytanie i bardzo prosze o odpowiedz osob znajacych sie na tym. Chcialbym sie dowiedziec czy mimo iz bylem karany, jestem w krajowym rejestrze czy mam szanse na wyjazd na Camp?? Zostalem ukarany grzywna w grudniu ub roku za jazde rowerem w stanie nietrzezwym. Prosze o odpowiedzi osob, ktore cos o tym wiedza. Pozdrawiam.

Witam,

tak, masz duże szanse na wyjazd na Camp, taka grzywna nie jest większym przestępstwem, i jesli wytlumaczy się konsulowi o co chodziło- nie będzie większych problemów. no, jesli chcesz wyjechać na Camp musisz oczywiscie dostarczyć zaswiadczenie o karalności.

z dobrego źródła wiem, że osoby w podobnych jak Ty sytuacjach, dostały wizy:)

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Do "tissaya": Wielkie dzieki za Twoja odpowiedz, pocieszyles mnie troszeczke, mam nadzieje ze masz racje. Mysle ze sprobuje wyjechac w tym roku na Camp, a przez taka glupote jak zrobilem moze mi sie nie udac. Oby sie jednak udalo. Jeszcze raz dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...