Skocz do zawartości

do byłych pracowników Busch Gardens


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do wszystkich, którzy mieli przyjemność ;) pracować w Busch Gardens - otóż dostałam właśnie formularz W-2 i zastanawiam się co mam z nim zrobić...

rozliczenie z amerykańskim urzędem podatkowym jest ponoć obowiązkowe dla osób pracujących legalnie - no ale jak wszyscy wiemy BG nie odliczał nam żadnych podatków (albo raczej zwrócił je po okazaniu SSN) :D więc stąd moje pytanie - jak ja mam się rozliczyć??

bo skoro nie mam podatku do odzyskania to chyba bez sensu korzystać i płacić za usługi jakiejś firmie, która profesjonalnie zajmuje sie rozliczeniami i zwrotami podatku???

dajcie znać jak to załatwiliście albo jak powinnam to załatwić;) bo nie chce mieć ewentualnych problemów przy ponownym wyjeździe za ocean :D

z góry dziękuję:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, problemów z wyjazdem mieć nie będziesz, ale w dluższym okresie czasu gdybyś na przyklad chciala zalegalizować pobyt w USA, IRS,INS sprawdzi wszystkie Twoje papiery i zobaczy, że nie masz rozliczenia za jakiś tam rok. Na forum gdzies widzialem informacje co wpisać w formularz podatkowy i gdzie go znaleźć, korzystanie z pośredników jest niepotrzebne. Pozdro dla villagersów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...