Skocz do zawartości

miejsce


adi

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie ja mam leciec do tahoe ale nie bardzo mi sie to podoba. chce w ogole tam nie leciec i leciec tylko do i zostac w nowym jorku i w zwiazku z tym mam pytanie.CO NA TO EMIGRATION, CZY MNIE NIE COFNA W NY ZA TO ZE PRACE MAM W TAHOE A ZOSTAJE W NY???? POMOCY, czy oni to sprawdzaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nie ma pojecia gdzie jest tahoe ale moge powiedziec taka generalna zasade: powinienes przyjechac do Stanow w to miejsce gdzie masz prace, tzn jesli masz na wschodnim wybrzezu a wysiadziesz na zachodnim to mozesz miec problemy. juz o tym pisalismy na forum, poszukaj :P

jesli natomiast wysiadziesz tam, gdzie wysiasc powinienes emigration nie ma powodow, zeby sie przyczepic. jesli sie natomiast nie zgloszisz do pracodawcy to moga Ci anulowac wize(dzieki dzialajacemu juz systemowi SEVIS)

pozdarwiam serdecznie i nie dubuj wątkow, po co zalozyles takie same w 2 dzia3ach ??

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli chodzi Ci o imigration na lotnisku to badz spokojny (jesli jestes na odpowiednim wybrzezu). Jesli nie palniesz glupoty, nie powiesz, ze zostajesz w ny, ze nie jedziesz tam to bedzie ok. Moja rozmowa z imigration byla bardzo krotka i z humorem. Pan z okienka nawet mi doradzal gdzie nie pracowac hehe :P Takze bedzie ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. ale co to znaczy na odpowiednim wybrzezu.? ja mam prace i ds`a na zachodnie wybrzeze a chce wyladowac i zostac w NY. a jak powiem imigration ze chce w NY zostac pare dni i zwiedzic te miasto-moga mnie cofnac? aha i czy musze na lotnisku im podac adres gdzie przez te ewentualne:) pare dni bede mieszkal? i czy lepiej nie podawac adresu jakiegos znajomego?

prosze o pomoc

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. ale co to znaczy na odpowiednim wybrzezu.? ja mam prace i ds`a na zachodnie wybrzeze a chce wyladowac i zostac w NY. a jak powiem imigration ze chce w NY zostac pare dni i zwiedzic te miasto-moga mnie cofnac? aha i czy musze na lotnisku im podac adres gdzie przez te ewentualne:) pare dni bede mieszkal? i czy lepiej nie podawac adresu jakiegos znajomego?  

prosze o pomoc

dzieki

Chodzi o to, zebys wyladowal w miescu(lub poblizu) gdzie bedziesz pracowal a nie na drugim koncu kraju. Zawsze w I-94 musisz podac adres pod ktorym sie zatrzymasz. ja tez mieszkam u znajomych i wpisalam ich adres. Mimo licznych pytan na immigration o adres sie w ogole nie pytali wiec mysle ze spokojnie mozesz wpisac adres znajomych :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...