Skocz do zawartości

pytania do B-1


Rekomendowane odpowiedzi

ja staralem sie o B1 jednak mialem uz wize wczesnie tez B1 za 1-ym razem standartowo na ile wyjazd i po co.krotkie mile odpowiedzi.mialem papiery owszem W tej chwili ksero regonu wpisu do ewidencji ksero deklaracji zus i kopie przelewu zus za ten miesiac oraz kopie przelewow podatkowych vat i dochodowy.Ja to wszystko mialem ale nawet dokumentow z teczki nie wyjmowalem.nie sluchaj nikogo ze jakies zaswiafdczenia z ZUS o niezaleganiu czy tez zaswiadczenia z Urzedu skarbowego o wysokosci dochodow.Generalnie u mnie nic nie sprawdzal drugim razem a pierwszym bral do reki ale mysle ze nawet nie wiedzial co to jest bo od razu odlozyl.powodzenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B-1 juz mam. Tez nie chcial ogladac zadnych dokumentow. Wystarczylo zwykle pytanie w jakim celu i na ile? A tak sie balam bo mialam przedostatnia deklaracje ZUS a nie odtatnio jak to jest powiedziane :wink: Chodzi mi o to jak juz wjade do USA to czego moze zadac ode mnie urzednik na lotnisku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...